| anonim_4396 a întrebat:

Ma intilnesk cu un baiat deja 4 luni dar ne cunoastem deja mai multi ani doar ca nu intelegeam ca ne placem. El are 16 implineste in octombrie 17 iar eu am 14 implinesc in august 15, desigur il iubesk, el deasemenea tot problema mai mare e distanta. De la un timp el spuna ca ma iubeste si ca doreste... Firesc e baiat stiu la ce pretinde dar imi pare ca se grabeste. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sa te astepte pana cand tu esti gata sa o faci. Ar fi bine sa astepti pana pe la 17-18 ani. Intr-adevar se grabeste, si pentru ca esti prea tanara si pentru ca patru luni de relatie sunt foarte putin. Ai grija, s-ar putea ca dupa ce i te oferi sa nu mai auzi de el. Au fost foarte multe astfel de intrebari aici.
Daca totusi o faci, ai grija la igiena si la protectie, citeste atent inainte cum functioneaza totul happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat