| inessaxxx a întrebat:

Hello am si eu o problema ma intilnesk deja de 1 an si 5 luni cu un barbat insurat specific ca nu am avut relatii sexuale, dar din vara aceasta am intilnit un baiat care ma iubeste foarte mult si simt ca si eu il iubesc nu stiu cum sa procedez

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu vad nici o problema!
De fapt,tocmai ai ocazia sa nu mai ai nici o problema.
Pune punct unei relatii nesanatoase si avanta-te in noua ta relatie cu baiatul care te iubeste si il iubesti.
Nu-ti incurca viata cu barbati casatoriti,in afara de dezamagire nu iti pot oferi nimic altceva, totdeauna langa ei joci rol secundar.
Ai sansa sa devii protagonista rolului principal, n-o rata.
Mult noroc!

| inessaxxx explică (pentru greece12):

Mersi mult am mai meditat asupra asta si cred ca asa si o sa fac nu sun eu persoana care ocupa rolul secundar

mersi mult p/u rs am mai meditat si eu asupra asta si am hotarit ca nu sunt eu cea care merita rolul secundar )))))

| greece12 a răspuns (pentru inessaxxx):

Mult noroc, inca o data!

| inessaxxx explică (pentru greece12):

Mersi,dar e foarte greu pentru ca acolo o bucastica din suflet inca tine la el, totusi au fost 1 si 5 luni

| greece12 a răspuns (pentru inessaxxx):

Cumva bucatica cu rolul secundar? Trebuie starpita, fara ezitare!

| inessaxxx explică (pentru greece12):

Da ai dreptate dar...da ai dreptate nu e nici o perspectiva apropo am inceput lichidarea acestei situatii chiar azi m-a sunat si ieri si nu am esit(prietenul meu e plecat pe ceva timp 1, 2 luna)dar ii sunt fidela pentru ca chiar cred ca il iubesc

| greece12 a răspuns (pentru inessaxxx):

Este foarte bine.
Incet, incet, fa-ti ordine in viata ta si fa-o cat mai frumoasa!
Sa fii iubita si sa ai noroc!

7 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Iti folosesti creierul.