| KrUl a întrebat:

Ma masturbez.Cum fac sa scap de petele de sperma de pe pantaloni dupa ce termin masturbarea?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pui pantalonii la spălat, la masină, cu dero, e asa greu?

| Emilian65 a răspuns:

Incearca sa nu mai ejaculezi pe pantaloni. In felul acesta scapi sigur de petele dupa pantaloni.

| sensualus a răspuns:

Si asta le intrebi pe fete?happy mergi cu laptopu in baie ca sa nu mai sara pe pantaloni

| ychigo a răspuns:

Pai...nu mai ejaculezi pe tine? Succes!

| ғaĸer a răspuns:

Termina ejacularea cu totul, dupa ce ai orgasm, sperma va mai continua sa curga 2-3 picaturi, asa ca dupa ce termini mergi si spala-te. Nu e mare chestie.

| adibadea a răspuns:

Masturbeaza-te in pielea goala, e cel mai simplu si mai placut.