| 100%Diana a întrebat:

Ma plac mai multi baieti, dar eu vreau sa fiu numai cu cel pe care il iubesc, ce fac ca sa nu ranesc pe nimeni?

Răspuns Câştigător
| NinaY a răspuns:

Pai e simplu tongue Stai doar cu cel pe care il iubesti tongue

7 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Interesant raspuns pentru funditalaughing)
oricum in asa situatia am fost si eu in iarna cand ma placeau cam 10 beieti dar acum au scazut la 7laughinglaughing) in orice caz la fel si eu iubeam doar unu' singur si era greu fiindca baietii care ma placeau erau peste tot si nu vroim sa sufere nimenilaughinglaughinglaughing)

| *Lyttle.me* a răspuns:

Pai nu ii ranesti ca doar nu esti obligata sa fii cu toti cei care te plac, ar fi o nebunie asta. Daca nu au sanse la tine, mai sunt si alte fete nu e vina ta. Tu stai cu cel pe care il iubesti si nu te simti vinovata in aceasta privinta. :*

Răspuns utilizator avertizat
| Anna_3507 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa le explici celorlalti baieti ca nu pot fi cu ei, pentru ca iubesti pe alt baiat.Asta e parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinate cu toti odata laughing) rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tot tii sa nu ranesti pe nimeni inseamna ca nici ceilanti nu-ti sint indiferenti si deci iti cam plac toti nebunatico.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idai sperante