| ....... a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva va rog eu mult:am o prietena care nu demult s-a indragostit de un baiat, de care el a inceput sa o curteze sa-i zimbeasca, peste citeva zile vorbeau pe mess, si dintr-o data o fata prin scoala o intreaba pe cine iubeste, si daca il iubieste pe baiatul respectiv, dar Georgeana (prietena mea nu i-a spus nimic despre dinsul). Peste un timp Ina (fata ceilalta) i-a dat messul ei Georgienei, si au vorbit cit au vorbit, si Georgeana o intreaba pe Ina ce face da ea i-a raspuns ca vorbeste prin mess cu iubitielul(adica cu baiatul pe care il iubeste si Georgiana) si nu stiu daca era adevarat, Baiatul respectiv era cu statutul "busy" si cind a iesit Ina el a pus statutul la normal. Poate asta era o coincidentaNu stiu ce sa creada Georgeana despre el, se intilneste cu Ina sau nu?, cum credeti voi?

4 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

Eu nu cred.
Mai bine sa o intrebe pe Ina daca iese cu el, si pe el daca iese cu Ina. Poate incerca doar sa te faca geloasa.

| floaredetrandafir a răspuns:

Pai astea sunt copilari. ar trebui sa vorbiti si sa clarificati tot asa e cel mai usor

| ....... explică:

Da,, mersi mult

| ....... explică:

Ankku:da l-am intrebat eu cum cu dragostea, si el imi spunea ca e naspa, apoi ce sa cred, nu stiu, Georgiana nu vrea sa-l intrebe ca se intimidiaza, i don't know (((