| Deanme a întrebat:

Ma scuzati ca pun o intrebare mai intima. E pentru baieti. Cum a fost prima data cand ati facut sex? Cum v-ati simtit inaintea actului sexual, in timpul actului sexual si dupa? Fata era virgina sau nu?

5 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Da,a fost mai ceva decat atunci cand am cazut de pe stalp curentat de inalta tensiune! si fata era virgina! ba chiar mai virgina decat calugaritele de la manastirea putna! doar ca facuse sex oral si anal inainte.in rest era virgina!

| RedBul33 a răspuns:

Super ok, am facut cu varamea *indepartata*heee de departe(si am fost beat ranga si m`am culcat cu ealaughing si dimineata la masa imi era scarba sa ma uit la ea, (bine urata nu era dar era cam slaba.in rest a fost super ok. este bine sa incepi viata sexuala de mic sa ai exp cand oi mai crestehappy

| Cl4x a răspuns:

Aveam ceva emotii, cat despre placere...de nu s-ar mai termina. Si da, fata era virgina.

| shubaduba a răspuns:

Man iti garantez eu sigur k o sate simti bn..chiar daca ea e virgina sau nu

| Dannynebunatikul a răspuns:

Eu mam simtit foarte bine si fata nu era virgina deci incearca si tu si ai sa vezi cum te simtiwinking