| StefanDin03 a întrebat:

Întrebare pentru BAIETI: cum v-ați simțit prima data când ati făcut sex? FUNDA

14 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Excitat, am fost ca un animal in calduri

| nebunu_5532 a răspuns:

Ca in filmele porno de desene animale, cu bărbați care fac show-uri lesby!

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai placut si decat m-as fi putut simtit in... rai. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Minunat si satisfacut la maxim.

| Sofer a răspuns:

A fost moale călduț și pufos. Mi-a plăcut acolo înăuntru și ma mai bag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca ma voi simtii bine. Voi avea grija sa imi daruiesc virginitatea unei femei care sa fie serioasa, desteapta, realista si care sa stie ce isi doreste de la viata cu adevarat.

| MValentin a răspuns:

Pot sa spun ca genial... ca de altfel toate datile deoarece am făcut-o doar cu persoana ce o iubesc.
Pai prima data a fost ceva gen întuneric afara, o camera de hotel, lumina asa fadă a unui bec ce lumina putin(era ambiental cu o lumina portocalie). Toate aceste detalii m-o facut sa tremur stiind ca urmează sa facem chestia asta si asa sa ma udrolling on the floor) (ce era incomod).
Prima data si prima data nu am fortat deloc penetrarea doar cat sa stiu ca nu mi chinui saraca iubita ce era ceva gen,, ah,, si,, au,, deci ador ființa asta.
Si de atunci au trecut 2 ani. Pacat ca intre timp ea m-o înșelat fix acum 2 luni aproape cu altul facand sex cu el si prostii dar am iertat-o, din pacate nu o sa mai pot simti sexul la fel cu ea =) dar asta e alta poveste xd bafta

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru MValentin):

Fratelor fa rost de niste cohones si dai flit iubitei tale daca o ti asa cu iertatul vei ajunge SCLAVUL SOTIEI

| MValentin a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu e vorba de sclav, nu ma are sub papuc sau ceva, dar... e mai complicat

| Anonimul2565 a răspuns (pentru MValentin):

Bravo!
Se va mai *** odata cu ala. laughing

| MValentin a răspuns (pentru Anonimul2565):

Ehm... chiar are rostul egoul asta de internauti? Totu-i posibil la o adica dar gen nu au rost răspunsurile de genul

| Francesco50 a răspuns (pentru MValentin):

Ce caracter! Cum ai reușit să o ierți?

| MValentin a răspuns (pentru Francesco50):

Pentru ca tin la ea si o iubesc si daca i-am promis ca o sa am grija de ea apai m-am tinut de cuvânt si de ce simt...
Adica daca nu aveam motivele si pe ea din trecut, chiar eram si eu constient ca nu trebuie sa pun suflet.
Dar cum sa iti zic asta i-am zis si ei cand m-o intrebat acum o saptamana,, ma ierti?,, i-am zis,, niciodata nu as putea sa te iert,, dar cu toate acestea am acceptat o inapoi, pot sa schimb trecutul? Din păcate la dra*ului ca nu...

| bogdanmanevra a răspuns:

M-am pisat pe mine in somn