| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt asa vinovata, m am intalnit aseara cu un baiat, pe care il stiu de un an(din mai 2012 mai exact), el vroia sa fim impreuna, eu nu voiam, dupa aia prin iunie s a intamplat sa ne jucam, in sensul ca i am pus mana acolo jos, el mie la fel, si a atins penisul de clitorisul meu.dar nimic mai mult.pt ca eu nu am mai vrut..eram virgina, dar el nu stia asta, si cumva daca l am lasat cu aia sculata tot ma suna intr una sa terminam treaba..si eu nu si nu, nu i am zis din ce cauza (virginitatea) ne am mai revazut noi asa chiar si anul asta prin ianuarie, dar doar ne am saruttat atat, dupa prin martie la fel, dar mai putin am stat atunci, prin aprilie mai air ne am mai vazut dar doar am vb. si aseara, m a sunat sa ne vedem, si m am dus in ideea de a mai sta de vorba ca oricum imi era simpatic, cand urc in masina, a inceput direct sa mi zica: mmm, ti ai luat fustita sa ma pot juca eu mai bine si punea mana intre picioare, dupa aia, ca gata in seara asta te violez, ca nu mai pot, mi ai scapat o data de 2 ori de 3 ori, dar nu mai pot, cand am auzit asa, m am panicat, si voiam sa sar din masina in mers, si el mi a zis: stai tu esti nebuna am glumit... daca voiam te violam de mult..si pe moment ma linisteam, nu stiam ce sa cred, si dupa aia iar imi zicea, ca in seara asta trebuie sa facem ceva da nu te teme ca te duc intr un loc unde sunt case daca ceva tipi si iar mi a zis ca glumea si radea, si am zis ca glumeste ca nu l credeam in stare, ca il stiu totusi de un an, am mai vb cu el si fara sa ne sarutam sau ceva, ma gandeam ca n o fi asa obsedat, dar m a dus pe un drum, si intr adevar erau case, dar am inceput sa ne sarutam si i s a sculat, si mi zicea macar sa ne jucam ca nu mai poate e terminat, si tot imi ducea mana peste blugi si o avea sculata si tot si o freca tare cu mana lui peste mana mea, dupa mi a pus mana la pasarica, m a frecat si el, a incercat sa mi bage degetul dar ma durea si a zis sa nu ma incordez, dar nu am vrut si n a mai incercat, aici macar m a inteles, dupa aia vroia sa mi faca sex oral dar nu am vrut..si ma tot pupa pe picior sus si l lingea si mi zicea, lasa ma sa ti iau pasarica, sa o pup toata, iar n am vrut, dupa aia mi a zis sa i fac eu lui si din prima am zis nu, si tot se ruga de mine intr una 5 min s a rugat incontinuu, si mi a zis macar sa o sarut putin pe cap si tot facea te rog,, si eu naiva ma aplec sa i o sarut, si el mi o baga in gura, m am enervat i am dat o palma si voiam sa plec el ma tragea inapoi si ma tot saruta.si mi zicea ca l am facut cel mai fericit in seara asta. dadeam sa plec si mi a zis sa l termin macar cu mana, si am inceput sa i o frec sa plec si eu mai repede, dupa aia iar incepea sa insiste sa o iau in gurita putin, zicea ca tot aia e daca deja a intrat o data in gurita si tot insista ma impingea cu capul jos si iar i am facut sex oral timp de un min doua, atat..si tot voiam iar sa plec ca tot imi suna telu lumea era ingrijorata, si asta tot insista, i am zis ca nu mai vreau gata, si mi a zis macar sa l termin cu mana, nu ma lasa sa plec altfel si l am terminat cu mana, stiu ca am scris romane, ideea e ca ma simt asa vinovata acum ofsad nu stiu cum am intrat in asa ceva, doar niciodata cand am mai stat cu el nu s au intamplat de astea, doar ne jucam cu mana.sad intr un fel si eu aveam pata pusa pe el la fel cum o avea el pusa pe mine, ca altfel nu i o frecam, dar si mie imi placea uneori, numai ca nu voiam sa se ajunga pana aici...dar nu stiu, macar nu am facut-o, ma refer sex normal..asa jocuri de astea poate n au nici o importanta si oricum nu se mai repeta ca nu mai merg in viata mea nicaieri cu el sad

47 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ţi-ai scris povestea, dar ai uitat întrebarea. Este doar vina ta pentru că ai căutat-o cu lumânarea! Mergi la poliţie şi depunde plângere, măcar atât să faci după ce că şi-a bătut joc de tine. Aveai telefonul lângă tine şi nu ai răspuns când te suna cineva? Înseamnă că nu prea te duce capul!

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Nu zau?
Sa depuna plangere?
Crezi ca ei nu i-a placut? laughing

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Fapta este consumata ce sa mai sune la 112 dupa 1 an? laughing
Trebuia sa sune atunci la politie daca vroia?!, dupa actul sexual! laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pe scurt, asta este intamplarea vietii tale, deci intrebare nu exista.a cui este vina? a ta..de ce?
esti minora si ai vrut sa duci curiozitatea la bun sfarsit, numai ca te-ai panicat si ai dat inapoi pana la un momendat, trebuia sa pleci si sa nu intri in jocul lui murdar, dar se pare ca si tie ti-a placut, o iubire nu se limiteaza la sex si sex oral..de a trebuit sa intri in jocul lui? el fiind matur, te-a supus unui joc, in care tu ai intrat cu mare drag acceptand acele murdarii, cu pupat/cu masat etc..la ce te-ai fi asteptat cand te-ai urcat in masina lui si a inceput sa te sarute? o fata decenta si minora, nu are ce cauta in masina cu un om matur..asa ca, daca vrei sa fii respectata, respecta-te pe tine insuti si asa vei fi respectata, daca cedezi tentatiei, doar "murdarii" vei gasi.
O zi frumoasa sa aihappy

| DeeaMarry a răspuns:

Vai dar ce bine ca nu ati facut sex normal! Bine ca esti inca virgina!
Si cu respectul pentru propria ta persoana cum ramane? Asta nu conteaza chiar deloc?
Nu inteleg de ce iti pare rau acum. Tu ai toata vina! Nu trebuia sa te urci in masina lui, dar daca totusi ai acceptat, la primul avans trebuia sa te fi dat jos.
Si-a batut joc de tine cu voia ta.
Nu stiu ce sfat astepti de la noi, dar sper ca macar esti constienta de ce greseala ai facut si nu o sa o mai repeti niciodata.

| vali1985 a răspuns:

Eu iti recomand sa vorbesti deschis cu parintii tai.
Ei te pot ajuta intotdeauna cu un sfat.

| Rebecca009 a răspuns:

Acesta nu este site-ul potrivit pentru a-ti posta fanteziile erotice.

| unarab40 a răspuns:

Unde e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru unarab40):

Imi pare rau rau de ce s-a intamplat, nu stiu, el daca a inceput sa ma forteze la inceput si sa mi zica toate alea ca ma violeaza, trebuia sa plec dar nu stiam ce sa cred, ma gandeam ca glumeste..imi era si frica pe de o parte, oricum nu ma lasa sa plec, daca mergeam pe jos venea dupa mine, nu stiu cum m a luat cu toate alea si i am luat o si in gura inca. asa regret, dar pe de o parte ma bucur ca nu am facut o ma refer sex normal, aveam ceva pentru el, candva imi era drag, poate si de aia am cedat insistentelor si i am facut oral, dar putin, insa acum regret, m a dezamagit

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu a fost acum un an...alaltaseara s-a intamplat.mi a placut actul in sine, dar mi e ciuda ca am cedat si i am facut lui

| Rizer a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne, fathoo..ma mir ca nu ti-e rusine de ti-ai intins-o si aici pe TPU, bare-mi o tineai doar pentru tine. Te ai m-ai facut si de rahat! Ori e facatura ori esti limfomana! Pune si sterge intrebarea ca nu area niciun sens(daca e intrebare)

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Asa si intrebara? ca ai facut sex oral am inteles ca _ai facut o labuta ne_ai spus si care e gluma pana la urma mai vrei si nu iti mai da?

| Fatamuntilor a răspuns:

Alexandra, probabil ca esti foarte mica.Nu ne0ai spus cati ani ai tu, dar sigur baiatul e major.
Asemenea jocuri sunt periculase pentru tine.Baiatul isi bate joc de tine..Profita de inocenta ta.
Te-as sfatui sa rupi orice relatie cu el.O femeie se cucereste cu rabdare si respesct, nu cu,, murdarii'' de acest gen.

| Duucu a răspuns:

Pănă și mie mi s-a sculat la căt ai scris. Măcar arăți bine?

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Dc pana si tie? adica ti se scoala mai greu? dc te intereseaza cum arat? nu i problema ta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma abtin sa ma scriu! laughing rolling on the floor

| FaraNumePls a răspuns:

Mi s-a sculat când ți-am citit povestea rolling on the floor

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Scrie o carte happy

| aumih16 a răspuns:

Te simti vinovata! atunci de ce ai facut-o? stiai foarte bine ca erai minora! doamne fereste! tu singura ti-ai cautat-o! o meriti pe deplin! si acum te plangi! de ce? fiindca ti-a placut sa iti bagi botul in penisul lui! hai ca stii ce inseamna asta! ai supt lins adica! hai ca stii! ai vrut sa o simti cum zvacneste! cum se misca! imi pare rau pentru tine! dar ti-ai ratat viata! si acum te plangi! fara regrete dezamagiri cand stii ca ai facut-o deja! urmeaza sa spui zici ca ti-a lins supt si tie vaginul! faptul este consumat deja! daca nu l-ai reclamat pentru viol! inseamna ca ti-a placut si aia este!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incercati asta si o sa va racoriti
http://www.youtube.com/watch?v=hje-lFRPWHE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Am citit tot si mi s-a sculat! laughing rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

mintea? tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai ceva cu mine? laughing
Am zis si eu parerea mea!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da maestre, dar la asa poveste numai minte se scoala asa de dimineatawinking nu am scris cu rautate

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa a vrut ea sa scoale! laughing rolling on the floor
Nu am nimic cu tine!
Am glumit si eu acuma!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oi fi tu Monster dar nici cu mine nu mi-e rusine laughing sa vezi cand ma ridic in doua picioare (labe) ce mai mascul feroce sunt laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca eu cred ce zice ea?
Nici macar nu o cunosc! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te lauzi bine!
Bravo! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

blushing tongue, fara bravo ca te iau la intrebari, sti cui se spune bravo?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok! am sa tac! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Johnhy Bravo? laughing rolling on the floor

| ZeRRo a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru ZeRRo):

Tare nu? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca vorbim pe chat! laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata nu mai vorbesc! mai raspund si la alte intrebarii!
Vezi ca acum raspund la intrebariile tale! laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

baga mare!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi!

| NickName01 a răspuns:

Acesta este "tratamentul" obişnuit pe care sunt în stare să-l ofere astfel de animale libididoase...

Doresc să reuşească să te constrângă să ajungi "bic-ul" lui pentru 10 utilizări, fără mustrări din partea lui... La sfârşit urmează să "împacheteze" frumos relaţia şi să te convingă la fel de frumos că nu mai merge...

Atunci când într-o relaţie nu se menţionează nimic legat de "relaţie serioasă", "relaţie de durată", "cerere în casatorie", orice legat de "casatorie", etc... nu este bine!

În astfel de situaţii relaţia este sortită eşecului.
Numai fundamentarea pe principii sanatoase (legate de căsătorie), pe ONOARE, pe DEMNITATE, poate oferi relaţiei siguranţă!

Altfel, fata nu "a reuşit" decât şă-şi treacă în "C.V." faptul că a fost folosită şi că viitorul său soţ, pentru o viaţă va şti că ea s-a lăsat "folosită", o tură, două, trei, sau ani de zile... Va fi o familie minunată şi vor trăi amândoi în pace şi linişte sufletească până la adânci bătrâneţi! sad

| GutuvanMorgan a răspuns:

Viata ta abia acum incepe.Baftaaaa

| vali4789 a răspuns:

laughing) Doamne cat am ras

| teo77 a răspuns:

Freacamio si mie laughing

| Capriciosa a răspuns:

Dacă ai scris tot romanul asta aici, presupun ca vrei sa te ajutam cu ceva. Cu ce mai exact, având in vedere ca nu ai pus nicio întrebare. laughing

| Roxana_Buciumanu_1999 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat

| hs200s a răspuns:

rolling on the floorlaughing) bazat ala laughing

| Kolcsar_Alex_2000 a răspuns:

Ba prima oara ai pus o poveste ca esti baiat si acum ai pus alta poveste ca cica esti fata, wtf?