| Baietzica a întrebat:

Salut si va rog sa nu radeti de mine, dar ieri am fost la prietena mea acasa deoarece era singura, ea m-a chemat. Am stat putin pe pc si dupa aia ne-am uitat unul la altul si am inceput sa ne sarutam in pat si de acolo s-a ajuns la mai mult. si cand am vrut sa imi dai si eu pantaloni jos(ea deja era dezbraca-ta) mi-a fost rusine pentru ca nu aveam p*** sculata si ea vroia sa ne jucam mai mult.
Credeti ca va rade de mine acum, sau isi va da seama?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Depinde de varsta voastra, daca e destul de matura sa inteleaga va intelege, daca nu..nu. Nu cred ca trebuia sa iti fie rusine, daca vroia sa se joace mai mult se juca in asa fel incat sa te faca si pe tine sa simti placere.

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai poate ca ea e de vina ca nu a stiut sa te excite. tongue

| mihay88 a răspuns:

Daca rade e o mare proasta pentru ca in mare parte e si vina ei pentru ca nu a stiut cum sa te excite. Si se poate intampla o chestie din asta, avand in vedere ca nu ai experienta e vorba de trac... oricui i se poate intampla. Asa ca ia-o ca pe un accident si nu baga in seama tot ce zice unu si altu happy

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Ai cumva 70 de ani de nu ti se scoala? laughing cum dracu sa nu se scoale.ia o viagra

| spicer a răspuns:

Man keep calm se mai intamplahappybaietii nu se excita doar daca vede o fata goalahappynumai daca sunt disperatihappywinking. poti sa ii explici ca ar trebui sa incepeti ma senzual prima data nu sa va dezbracati directwinking. sexul nu este doar bagi si scotihee hee. data viitoare "jucativa mai mult"puppy dog eyes. funda?

| anonima1995 a răspuns:

Nu cred ca va rade de tine, dar cu siguranta in sinea ei e putin furioasa pe tine. Altadata ar trebui sa ii raspunzi la joc daca ea vrea sa se joace.

| AngelBoy a răspuns:

Sincer, nu prea ai cum sa te abtii sa nu razi, dar trecand peste asta, data viitoare incearca sa tii de preludiu mai mult, in felul asta o sa te exciti mai puternic, cand ai observat ca ti s-a sculat „mortul" atunci stii ce sa faci.

| Tützłк a răspuns:

Buna! Daca ia te iubeste nu va rade de tine cu siguranta! Si pr. meu a patit asa 1 data dar l-am stiut sa-l excit! Succes fundita?:X:X