| VreauMiere a întrebat:

Ma simt cam aiurea. In ultima vreme iubitul meu umbla mai tot timpul prin cluburi si ma trata ca pe o unealta nu ca pe persoana iubita. De exemplu ieri am avut cea mai urata zi petrecuta cu el. Pur si simplu a venit la mine acasa, l-am invitat inauntru s-a asezat pe fotoliu foarte lejer si a zis:"Fa-mi un oral". L-am refuzat si a inceput sa imi zica ca "Ce e cu tine? Nu ma iubesti? Ti-ai gasit altul?" si eu i-am zis:Nu, dar nu am m-ai facut oral pana acum si ce este cu tine de ma iei asa... dintr-o data, crezi ca eu sunt ca alea din cluburi. Si a inceput sa imi zica ca nici eu nu sunt prea departe de alea, ca ma imbrac ca ele (eu ma imbrac sexy pentru el nu ca sa atrag alti baieti) Am senzatia ca el si-o cam trage pe la cluburi cu fete acelea si vrea sa mi-o puna si mie exact cum le-o pune lor. Astazi i-am dat papucii. Credeti ca am luat decizia corecta?

11 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Crede-ma, ai facut cel mai bun lucru posibil. Doar tu nu esti jucaria lui sexuala, nu?! Si cam nesimtit, nici nu intra bine se pune pe fotoliu si cica fa-mi un oral laughing. Nici nu-mi puteam imaginam ca mai sunt muisti dinastia.

| aurora50scumpika a răspuns:

Ma scuzi dar este un nesimtit,un baiat care te iubeste nu-ti cere sa o faci oral,cred eu ca a face dragoste trebuie sa fie ceva limita pentru el, nu oral, anal
\Eu inteleg ca asta e o moda acum, dar o fata care se respecta nu face asa ceva.
Deci cred eu ca o sa -ti gasesti altu care intr-adevar o sa te merite, chiar nu are rost.Succes!

| danky a răspuns:

Da destul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintea mea nu poate să conceapă cum ai stat cu el până acum.
Îl mai numești și iubit...
În locul tău, nici ca amic nu îl acceptam.
Și-a bătut joc în cel mai evident mod de tine, iar tu, cu botul ăla din avatar, doar asta inspiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu esti prostuta sa te imbraci sexy pentru un nenorocit. Te imbraci pentru tine, te imbraci sexy pentru ca esti fata. And yes, ai luat decizia extrema, u go girl.

| Xenya a răspuns:

Da.

| NnDWtf a răspuns:

Da, ai luat decizia corecta. Si fii sigura ca te insela cu alea de prin cluburi din moment ce pe tine nu te lua.

| CulturistuCris a răspuns:

Smecher baiatu s-a plictisit de tine nute supara cati zic baieti se plictisesc repede de fete in cazu meu

| AlexSmile a răspuns:

Cea mai buna decizie!

| anastasia9 a răspuns:

Hmm..pai baiatul asta chiar isi bate joc de tine din toate punctele de vedere, daca el a plecat in club tu de ce nu ai plecat? nu neaparat cu el..ai luat cea mai corecta decizie da, vezi cu imbracaminte asta ca..se cam interpreteaza indiferent daca te imbraci sau nu pentru el indiferent de cand esti cu el..lasa-mi id tau daca vrei;kiss

| Emy987 a răspuns:

Dupa parerea mea ai facut exact ceea ce trebuia daca are aiere de genul asta nu te meritawinking