| Psihoyounger a întrebat:

Mai am o intrebare la care nu am primit nu stiu ce raspuns la alta categorie, motiv pentru care va rog sa raspundeti aici, chiar daca nu tine de domeniu. Multumesc.

Ce destinatii turistice cunasteti in NORDUL JUDETULUI SIBIU? As vrea sa merg... dar nu stiu unde...

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Nu e in nordul judetului ci la vreo 20 km de Sibiu si e tare misto Ocnele Sibiului, iar daca vrei sa o iei mai spre nord dai de Sighisoara si Comuna Biertan sus pe deal aici vei gasi un complex medieval

3 răspunsuri:
| Psihoyounger explică:

Multumesc doomnezeu, dar eu nu as vrea in municipiul sibiu, ci in nordul judetului. Ce as putea vedea acolo?

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

Mersi mult Daniela. De Biertan am auzit, dar am vazut la Realitatea TV ceva de un oras numit Dumbraveni care are niste lacuri. http://www.realitatea.net/......75867.html

De aici mi-a venit ideea. Stiti ceva de Dumbraveni/jud Sibiu?

| DoomNEzeu a răspuns:

Uite un link cu ceva de vizitat http://www.plimbarici.ro/destinatii/sibiu