| RAY a întrebat:

Mai e cineva de aici asexual/a?

Răspuns Câştigător
| OKMaui a răspuns:

Se aprinde ceva?;;)
http://3.bp.blogspot.com/......0/1184.jpg

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să fii asexual se presupune să nu simți (niciodată) nici un fel de atracție sexuală față de nici o persoană.

Ești sigur că este cazul tău sau doar îți place cum sună cuvântul?

Să fii celibatar sau dezamăgit de femei și ușor misogin e una, să fii asexual este alta. Nu le confunda!

| RAY explică (pentru NOname):

Doar sunt curios, eu simt atractie emotionala fata de cineva

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Și când, să zicem, te uiți la un film pentru adulți sau citești un roman de dragoste, nu observi nici o reacție a organismului? Nimic, nimic?

Dacă observi, asexual cu siguranță nu ești, doar încă nu ai întâlnit persoana potrivită.

| Crazyfish a răspuns (pentru RAY):

Inca unul care o sa moara prea repede!
Ce curiozitati aveti, vere!

| RAY explică (pentru NOname):

Ba da cand vad un film de dragoaste ma excita, romane nu citesc, poate ai dreptate, de fapt cand sarut ma ecxit

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Eram sigură.

| RAY explică (pentru NOname):

Doar ca ma atasez prea repede asta e naspa

| NOname a răspuns (pentru RAY):

Doar uman.

| RAY explică (pentru NOname):

Desigur,nu e vorba de iubire aia o dobandesti in timp nu peste noapte

| wpetterssone a răspuns (pentru NOname):

Nu observ nimic.

| Dumnezău a răspuns:

Eu simt atractie, nu fata de fizic, ci fata de inteligenta subiectului.Am uitat cum se numeste "boala" mea. Poate ma lumineaza cineva, pana la dimineata.Stiu sigur ca mai exista destui oameni ca mine, e destul de comuna manifestarea.

| FaraNumePls a răspuns:

Vin din viitor.

Raspuns: nu cred

| BlackRose03 a răspuns:

Inca esti asexual? laughing

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Nu sunt asexual atat timp cat ma atrage sexul opus (desi degeaba te atrage daca tu nu atragi sexul frumos, desi as vrea sa fiu asexual), nu am inteles eu prea bine asexualitatea pe vremea aia