| ProjectJackpot a întrebat:

Mai este virgina Miley Cyrus?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Urât din partea ta că te interesează acest aspect al vieții ei personale!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu stiu, stai sa ma duc la ea sa o intreb.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Poate doar in urechi big grin

| adi4ever a răspuns:

Cand am verificat-o aseara inca mai era, dar e posibil dupa noaptea petrecuta in compania mea sa nu mai fiesmugsmug

| pwp a răspuns:

Sigur ca nu big grin
isi face si poze nud, deci virgina nu e 100 %

| virusake a răspuns:

Eu zic sa te interesezi personal.winking

| anaaa13 a răspuns:

Bai eu stiu ca am dezvirginat-o.acuma.pana mea.straight face orice e posibil straight face

| cosmina16 a răspuns:

In ureche poatewinking

| ProjectJackpot explică:

@Legiuitoarea, avand in vedere ca este o persoana publica, viata ei personala nu prea mai este respectata.Eu o fac. Am facut si eu o exceptie. M-am saturat sa pun numai intrebari normale si la un moment dat sa fiu luat peste picior de "unii". Stii cum se spune :"senzationalul vinde"...

Te rog sa nu te superi pe minewinking

| nuamPleaca a răspuns:

Da, in ureche tongue

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Nici in urechi nu mai e virgina aia rolling on the floor slabe sanse 0.(0)1% laughing

| babydoll_5650 a răspuns:

Nu credwinking

| madda9588 a răspuns:

Ha ha. Buna asta. Fi sigura ca nu!

| NighTy a răspuns:

Am vb la tel cu cu J. B.
Eeee. a zis ca nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te asteapta pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maybe it's virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie poate mai e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu dupa comportament si pirsuri cred ca nu mai ales dupa poze si droguri, dar poate a facut-ocand nu mai era beata si nu si-a dat seama decat ff tarziu.sau poate asa a vrut sa sa nu mai fie, dar a promis ca nu face pana nu intra in biserica ca fecioara

| Bombonici a răspuns:

Eu nu crd ca mai e virgina