| cornelpanco a întrebat:

Mai exista fete singure? Ca imi caut si eu o prietena si nu prea gasesc. Daca este va astept sa imi lasati o adresa de mes pentru a vorbi. Sper sa imi gasesc si eu o prietena.

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Iatama iubirelove struck, vrei sa iti alin durerea aflata intre picioarelove struck?

4 răspunsuri:
| engerAshU a răspuns:

Aoleooooo, TPU a ajuns site de matrimoniale? ohhhh...

| mypasionareyou a răspuns:

Da mai exista fete singure da nu inteleg de ce postati asta pe TPU happy nu e site de matrimoniale:* ce dca nu ai prietena e crima?winking

| AnaBlackVampire a răspuns:

TPU e un site unde ajuti oameni nu unde gasesti iubite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai fetele, chiar nu va e mila de elsad Cata lipsa de bun simt aveti, v-ati gasit toate prieten si baiatu' a ramas singurel.