| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cluj, Unde gasesc fete in cluj? Caut prietena.

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy
Exista site-uri de matrimonialewinking
Acolo gasesti ce iti pofteste inimiawinking
Pa Pa!

9 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Goagal.

| Jeremy1 a răspuns:

Hmmm... cam unde gasesti fete mai oriunde prin lume. Pe strazi, in mall-uri, in cluburi etc. Hai ca sunt usor de gasit!

| EstiFericitaSauTrista explică:

Am 20 de ani dennise paine? hahha nu imi incercam si eu norocu, nu te speria nu is urat laughing

| EstiFericitaSauTrista explică:

Da phoenix vorba lu vanghelie laughinggoagal gugal laughing

| psiko a răspuns:

La matrimoniale happy

| Mariella a răspuns:

Stii filmuletul ala cu tipii aia doi si cu "telecomendele"? vorbeste cu nenea ala care zice la sfarsit ca nu isi gaseste prietena... poate te ajuta elsmug

| denise_9126 a răspuns:

Hey! Eu sunt din Cluj. intrebarea ta ma amuza...ca si cum e deja 10 seara si ai ramas fara paine si intrebi unde gasesti un magazin deschis la ora asta ...pentru ca tu vrei paine - superr laughinglaughing.
si acum sa iti raspund la intrebare: peste tot! si totusi cati ani ai? (: (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe pod grigorescu manastur si pe varianta calea turzi incepand de la babanovac in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe calea turzii sunt de toate laughing)