| andreea_9339 a întrebat:

Mai exista vreo metoda contraceptiva după o săptămână de la actul sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura metoda care ar mai putea functiona dupa atata vreme s-ar reduce la; inaltarea unor rugaciuni fierbinti "celui de sus in" vederea producerii unei minuni.rolling on the floor

1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

Nu mai exista, dar nu te supara daca esti insarcinata. E cea mai mare minune un copil. Ai grija de el si sa nu faci avort ca altfel o sa ai un pacat mare.