| anonim_4396 a întrebat:

Mai jos veti gasi descrierea mea.Va fi amuzanta dar sincera:

Sunt un tip cu doua fetze.Nu vei vedea prea des un tip sa zica asta, dar asta-i adevarul.Am o parte diabolica in mine ce incearca sa preia controlul.Uni imi spun sa vad partea plina a paharului,desi eu le vad pe amandoua, prefer sa pun raul in fata.
Am acea privire de criminal in serie care nu ma avantajeaza dar profit din plin de ea.Sunt mare, sexy si respingator ca un urs.Ma indoiesc ca ma iubeste cineva pana acum{ha,ha}.
Caut o fata ironica ce demonstreaza tuturor ca este desteapta, rea si foarte puternica.Totusi aceasta fata in interior doreste doar libertatea de a iubi.La fel ca mine desigur.Caut o fata care poate sa rada si sa nu ii pese de nimeni.

Mai are cineva curajul sa se descrie pe el cu adevarat?!

40 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Cat umor si duiosie pentru un tip ca tine. Esti "bestial" de indraznet, dar totusi cu ce te pot ajuta?! Ti-as recomanda cu sinceritate un psiholog, daca el nu e bun, hai la mine. Oricum, plictiseala asta e data-n nimic.Cauta sa fi si tu folositor; prin asta mai incurajat terifiant. Unii au prea multa imaginatie, totusi de ce o folositi degeaba? Si sa-ti raspund la non-intrebarea ta, nu, nu am curajul sa ma descriu in fata ta! As fi dezgustata de raspunsuri. Nici n-as astepta macar sa intelegi. Pentru nimic si hai sa ne limitam pentru gandire.

| Narfundo a răspuns (pentru Analytical):

Aha.Asta pentru ca esti o persoana trista si fricoasa.Crezi ca nu te poate intelege unu ca mine.Defat asta este teama ta pentru oameni.Psihologul sunt eu si da ai zisi bine, cred ca ne-ar prinde bine o discutie intre 4 ochi sa vedem cum ne putem ajuta unu pe altul

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns:

Adica esti mare, sexy si respingator ca un urs, te citez.Pai cum adica esti sexy dar esti respingator? Sa inteleg ca atit de respingator esti adica sexy de respingator sau cum? Daca e asa atunci e de naspa. Femeile se uita dupa barbati mortali daca ai auzit.Mortali fatali care le fac felul si dupa le dau cu sutul si ele ajung pe aici sau mai stiu eu pe unde sa se plinga vai ce i-a facut barbatul ei fatal.Dar dupa o astfel de exp tot aia cauta.Deci slabe sanse ca tu ursul sexy respingator sa agati o fata desteapta si zexy de draguta, sau daca vrei una sexy de respingatoare din astea se gasesc din belsug as zice.Ce este bine e ca vezi adevarul si nu cauti sa te minti singur.Macar esti cu picioarele scuze cu labele pe pamint.

| Narfundo a răspuns (pentru relian):

Amice m-ai facut sa zambesc.Cu siguranta ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa imi place descrierea ta..si in concluzie ce fel de fata cauti tu? ca nu am intelesApropo ce varsta ai daca nu te superi?

| Skynettt a răspuns:

Da dar nu acum laughing

| DiazAndreea a răspuns:

laughing fostul meu este asa ca tinelaughing cu privire de criminal, sunteti haiosi voi astia:p dat in interior sunteti ca mierea doar ca trebuie sa gasesti fata care sa iti inmoaie inimioara

| FFabi17 a răspuns:

Sa stii ca si eu cred..ca am o parte diablocia, vicleana si marsava in mine.dar nu am avut tupeul nici o data sa imi arat aceasta parte cu adevarat, insa stiu ca va veni ziua aceea cand nu voi mai suporta anumite lucruri si atunci partea aceea va iesi la iveala :->~~ si in acel moment nu ar trebui sa imi stea nimeni in cale rolling on the floor big grin semanam laughing