| Roxxy_5830 a întrebat:

Mai multi baieti din scoala de la mine, si colegi de ai mei, obisnuiesc sa vina la fete sa ne puna mana pe sani, si pe fund! sad

Pe mine sincer ma enerveaza pentru ca si eu sunt una dintre fetele alea.
straight face
Si daca le zic sa nu mai imi puna mana pe sani, mai rau fac. straight face
Ei zic ca am sanii frumosi, si mari.

Ce sa fac? straight face
Heeeelp! sad

Răspuns Câştigător
| AmoreSpeciale a răspuns:

Nu ai vreun frate mai mare? sa le rupa putin gatu laughing trebuie speriati putin de cineva, amenintati sau enerveaza-te tu si da-le cu ceva in caplaughing sunt ridicoli.obsedati.nu stiu ce sa zic esti femeie in fata unor psihopati de astia nu prea poti sa stai linistita si daca ai sanii frumosi ii ai pentru tine nu pentru ei. bafta sa scapi de nebunii aia. :*:*:*

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Să le spui că îți place să fi sărutată, prin locurile respective, dar nu în incinta școlii. Dacă se oferă, să o facă, îi spui, că vrei să fi sărutată, de un bărbat, nu de un mucos, de liceu.

| porto89 a răspuns:

Propun funda pentru mihai.cel mai jmeker raspwinking si nici macar nu il cunoscwinking

| ionika17 a răspuns:

Ce vrei sa le faci?! daca nu se pot abtine, o fac din instinct! E greu sa te abtii! Este ca cum ai sta 2 zile fara apa, asa sunt si ei! Las ca nici fetele nu sunt mai bune, doar ca nu se arata ca baietii!

| giuly a răspuns:

Zi-le că ai râie căprescă.

| paynehunter a răspuns:

Si ce? Vrei sa zici ca nu iti place?laughingPai daca nu iti placea treaba venea de la sinelaughing

| ursuletu a răspuns:

Obisnuieste-te ca n-ai ce face.Asa fac toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionica17 are perfecta dreptate asa suntyem si noi fetele doar ca ne abtinemlaughingrolling on the floor

| TaKeNN a răspuns:

Toti baieti fac asa...Vor sa se dea la tine.