| Katy_8817 a întrebat:

Mai sarbatoriti dragobetele sau pentru voi ziua indragostitilor o reprezinta valentine's day, chiar daca sunteti romani?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,sincer eu nu prea sunt nici cu dragobete nici cu valentine`s day.eu cred ca oricand poti sa te porti cum trebuie cu persoana iubita, sa ii arati ca il/o iubesti.E oarecum superficial sa tii ziua indragostitilor si apoi sa se comporte urat partenerii intre ei.

| mgtow a răspuns:

Nu sarbatoresc nici una nici alta.

| Tania a răspuns:

Mie imi place mai mult valentine s day, suna mai frumos decat dragobetelaughing))

| MiHaI a răspuns:

Amandoua