| Sheridanx a întrebat:

Valentine's Day sau Dragobetele? Voi ce sarbatoriti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Niciuna dintre ele.
Pentru mine ziua îndrăgostiţilor e în fiecare zi.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic.

| Crisu a răspuns:

Niciuna. happy Chiar trebuie sa existe Ziua indragostitilor? Conteaza asa de mult? Iubirea oricum exista zilnic, asa ca nu e nevoie de aceasta sarbatoare.

| Luori a răspuns:

Dragobete. Locuiesc in Romanica, sunt romanca, deci macar aici sa nu ma iau dupa americani.
Dar, o sa-l "sarbatoresc" singura. happy

| Mao a răspuns:

Niciuna.

| Alex0194 a răspuns:

Singuratatea (stiu o sa-mi sara lumea in cap), dar asta e straight face

| BLUEishot a răspuns:

Amandoualaughing parintii mei vor dragobetele ca este sarbatoare romaneasca si valentine`s day sarbatorim cu diriga este de englezatongue>big grin

| gabriela_7862 a răspuns:

Eu sarbatoresc iubirea, de cate ori am chef si cand simt, nu trebuie sa fie sarbatoare sau aniversare. cred ca asa e mai din suflet, cand e spontan, nu trebuie sa sarbatorim dragostea doar de valentine's sau la aniversarea relatiei, ar trebui s-o facem zilnic.

| Bogdana a răspuns:

Sarbatorim...dragostea adevarata(poate suna prea siropos dar daca e sa ajungem in adancul frazei ajungem la"deosebit".happy

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Ambele.Tu?

| YoungSteve a răspuns:

Bine spus kongeriket :X gj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunalaughing

urasc sarbatorile astea...mi se par atat de siropoaselaughing
ah. Cat de mult le urasclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| sweet_1644 a răspuns:

=D ambele, tu ce zi ai ales

| Innocent_8478 a răspuns:

Dragobetililove struck si urasc V daystraight facenu pot sa inteleg de ce, dar nu imi place deloc.anul asta de V day impart inimioare pe care scrie"te iubesc eu!:X" celor care nu au prieten/prietena, ca sa nu se simta nu stiu cum, ca nu au prieten/a de V day...