| sweetale123 a întrebat:

Mai sunt virgina daca m-am jucat cu degetul?
Nu mai stiu daca sunt virgina, pana acum nu am avut contact sexual cu niciun baiat. Este posibil sa nu mai fiu virgina daca am introdus degetul? Mentionez ca mi-a curs sange cand am facut acest lucru.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Draga mea... intr-adevar este pacat ca te-ai dezvirgiant din greseala si fizic poate ca nu mai esti, dar eu zic ca nu este totul pierdut. Depinde cum vezi situatia. Eu zic ca esti virgina pana cand faci dragoste cu primul baiat. Ca membrana aia e acolo sau nu, tot vei vrea ca primul sa fie special, ca totul sa fie frumos, perfect. Poate ca nu mai esti virgina (fizic), dar asta nu inseamna ca este capatul lumii, tu vei sti ca esti virgina pana cand te culci cu primul barbat din viata ta. Bucura-te de viata, si nu te culca cu primul care-ti face cu ochiul doar pentru ca nu mai ai tu himenul unde ar trebui sa fie.

Numai bine, Shinwinking

131 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Una din marile greșeli pe care le faceți voi fetele: lipsa de informare!?!
Ce ai vrut să faci: explorare sau stimulare?
Din scrisele tale nu mai ești virgină, insă se poate vehicula să fie o deflorare incompletă.
Cel mai bine mergi la un control ginecologic (mergi la o femeie ginecolog, sigur nu preferi să fie bărbat ginecolog!) și vie știi exact ce ai făcut.
Sănătate și nu te mai distruge singură. Întreabă înaite de a face ceva și nu după ce ai făcut răul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca nu mai esti...sad imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

este inca virgina. dar fetele care fac exercitzi, balet alea isi rup himenul prin exercitzii nu prin masturbare...
e virgina inca. intrebatzi orice sexolog sh o sa va spuna k e virgina chiar daca s-a jucat sh chiar daca nu are himen.
poate himenul e mai subtzire si a dat din greseala? e virgina va spun eu fetelor nu ma credeti. treaba voastra. sweetale 123 poate sa ma contakteze la irina_stici pentru mai multe info.
ai grija si la igiena degetelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusine fata, cum ai putut sa faci asa ceva? Te manca chiar asa de rau? Daca chiar vroiai sa faci asta nu puteai sa o faci mai usor?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

\draga mea din pacate da, nu mai esti virgina imi pare foarte rau... dar am si eu o intrebare :mia inca numi venise menstruatia si mam jucat cu degetul adevarat nu mi-a curs sange. iar dupa mi-a venit apoi m-am uitat la un film porno si nu stiu cum sa zic... mi-am masat asa...vagina e posibil sa fiu gravida? idul meu este denii_mik te rog intra
am multe de discutat auzi ai grija s-ar putea sa ramai gravida...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult k sigur numai esti! stiu cum te simti... e jalnic. La fel mi s-a intamplat sj mie dar q prietenul meu pe care dealtfel nu il iubeam atat de mult; sj mie mi-a cusr sange cand a introdus degetul. Stau si ma gandesc k e una din greselile pe care le regret cel mai mult

Be strong! pana la urma nu te'ai culcat cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca mai esti virgina! Gandeste-te mereu pozitiv! Du-te la un control si tu! Cand o sa faci sex pentru prima oara cu,, un baiat,, va fi foarte dureros de asta iti recomand dsa te duci la doctor! Daca vrei sa mai vb cautama ancutza_rlk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga sweetale123 sunt un baiat care apreciaza virginitatea pentru ca la randul meu sunt virgin la 24 de ani, insa ce vreau sa iti spun este ca am o relatie de 6 ani in care eu si prietena mea pregatim sexul dupa ce ne casatorim, crezi ca dupa 6 ani de abstinenta sexuala vine o fetita de genul tau si imi spune ca nu este virgina, si eu sa iti fac moftul si sa astept 6 ani pentru tine as mai fi cu tine daca tu mai mintit ca esti virgina? sincer depinde de barbatul peste care ai sa dai in viata, sfatul meu este urmatorul, nu fa sex cel putin un an cu prietenul cu care ai sa fii, vezi daca tine la tine, explica-i intamplarea, si apoi poti sa faci sex fara sa te jenezi dar repet numai daca acea persoana crezi ca va sta toata viata langa tine! virginitatea inseamna ceva pentru unii barbati adevarati, in speciali cei romantici care stiu ce sa faca cu o femeie in afara de sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat mare bine acum depinde ca asa a fost si la mine si sa dfovenit o alarma falsa acum... dar acum depinde
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare...va rog frumos sa ma ajutati!
m`am masturbat cu degetul dar am introdus doar jumatate mi-a curs o picatura de sange tin sa mentionez ca am unghii mari e posibil sa ma fi zariat?
oare mai sunt virgina?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu mai esti verificate si voi nu mai radeti de ia ca mie imi pare rau de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa stai linistita, si daca esti si daca nu toti au facut la fel ca tine si cu degetu, hy fetelor ati uitat cand bagati castreveti morcovi.alea alea., acum glumesc dar cand vad ca toti te critica i-as scuipa! Nu-ti fa griji fi tare si daca te-ai dezvirginat aia e! se intampla oricuite pupa ale:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa nu mai fie virgina daca mi-am introdus degetul? mi-a curs sange ddar dyupa o saptamana si nu am avut nici o relatie sexula cu nici un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup m-am dizvirginat eu dor am vrut sa intreb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu mai estivirgina... dar dupa parerea mea ai facut un lucru foarte prost... daca n-ai stiut, asa ceva se face cu persoana iubita, cel putin cu un baiat, dar nu cu degetul! In orice kaz deja timpul nu-l mai intorci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleo nai prea avut rabdare, intodeauna graba strica treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***? ce e? stii si mie imi place chestiaa asta dar nu mi-am bagat degetul niciodata am facut-o cu un baiat si pnm am 13 ani...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea... intr-adevar este pacat ca te-ai dezvirgiant din greseala si fizic poate ca nu mai esti, dar eu zic ca totul nu este pierdut. Depinde cum vezi situatia. Eu zic ca esti virgina pana cand faci dragoste cu primul baiat. Ca membrana aia e acolo sau nu, tot vei vrea ca primul sa fie special, ca totul sa fie frumos, perfect. Poate ca nu mai esti virgina (fizic) dar asta nu inseamna ca este capatul lumi, tu vei sti ca esti virgina pana cand te culci cu primul barbat din viata ta. Bucura-te de viata, si nu te culca cu primul care-ti face cu ochiul doar pentru ca nu mai ai tu himenul unde ar trebui sa fie. pana la urma. e doar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate djiceam

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu mai fa asta, e anormal si nesanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut si eu sa incerc da' mi-a fost prea frica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti virgida happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna draga mea ...vad ca pe acest formun nimeni nu are habar. sa o luam logic
Vaginul este format din uter, vagin, vulvă.
partea exterioară fiind vulva
o mica zgarietura la vulva este posibil si sa sangerze putin...
deci nu-i vorba de dezviriginare
pentru mai multe detalii add id me milia_stefan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-a curs dar mi-am bagat ceva care este ca un penis.
? eu mai sunt virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneeee... u ma asteptam sa gasesc asa ceva pe net laughing gg! te-ai dezvirginat singura laughing Bebyco_2010/YM Hail 88!