| alexya_8105 a întrebat:

Maine am simulare la limba romana. Ce credeti ca imi da dintre, o nuvela, roman, comedie.multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O scena de sex, la categoria la care ai postat.
Daca o cer si practic, sa faci reclamatie la Inspectoratul Scolar si Protectia Copilului.

| alexya_8105 explică (pentru greece12):

laughing) amuzant mesaj...mno ce sa zic, am postat aici pentru ca doar aici se mai raspunde la mesaje pentru ca lumea ii disperata de categoria aceasta.

| greece12 a răspuns (pentru alexya_8105):

Bine.happy
Aici,postarea ta e ca o girafa intr-o turma de caini vagabonzi,ne muscam intre noi,doar ca,din greseala,poate-ti scapam si tie vreo latratura!
Data viitoare, posteaza la categoria corecta, ca uite ce poate iesi!laughing)

| vladmR a răspuns:

Nuvela