| AnonimulTPU a întrebat:

Mâine am sportul, şi nu mă duc, stau în clasă cu nişte colegi, ce farse tari aş putea să fac 50 de minute cât timp ceilalţi sunt la sport, în clasă rămânem 4-5 şi vrem să râdem, ceva idei?

1 răspuns:
| Piticutsss a răspuns:

Poi, jucati carti pe pedepse. Jucati adevar sau provocare. Spune'ti bancuri. Duce'ti'va pe la orele celorlati profesori, pretext "Vreau si eu o bucatica de creta" laughing nu stiu,... sunt multe... Distractie placutabig grin