| johnhatz a întrebat:

Am nevoie de niște idei, cum am putea termina clasa a 8-a cu stil, adica sa rămânem "Legende" in scoala?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Surpridneti-va profesorii numai cu note de 10, mai ales ca sunteti an terminal si aveti un examen important in fata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Luati toata clasa 10 la evaluarea nationala

| aXy99 a răspuns:

Sa ai 10 pe linie si sa nu te duci la evaluarea nationala.

| Plato a răspuns:

Luati 10 in examene, ala da stil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Ce mai stil...eu am luat 9.93, printre cei mai buni din scoala si mare legenda am mai ajuns...
Am avut si 2 colege tocilare care au luat 10 la examen si nimeni nu le stie. Mari mai suntem noi astia care invata

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ca tot vine sezonul, ai uitat de petarde

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Ai uitat frate de petarde? Plus, nu fumeaza nimeni la voi? Sa fumese dom'le in clasa, in fata scolii sau ceva. Ai putea sa... Faci ca mine. Vinzi iarba unui fraier si te stie toata lumea pe o raza de 20km. Saaaau, te loveste o masina, e cam acelasi efect doar ca se raspandeste mai repede.

| johnhatz explică:

Vrem sa încheiem cu stil, adica sa facem ceva foarte naspa, ca in Grown Ups