| Alexandra87889 a întrebat:

Maine este ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii trimit un mesaj de la multi ani! Va rog ajutati-ma repede! Ce i-as putea scrie?
Dau fundita + vot

( Scuzati categoria )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti trista sau suparata, un prieten te face sa zambesti, cand plangi un prieten it sterge lacrimile, cand esti vesel un prieten se bucura alaturi de tine. un prieten este ca un inger fara aripi.intr-un prieten iti poti gasi mereu un sprijin.alaturi de un prieten poti reusi orice. un prieten nu te va uita niciodata.acel prieten, sunt Eubig grin La multi ani!