| Michidutsa a întrebat:

Salut kiss.
Maine este ziua celei mai bune prietene, un mesaj care as putea sa il trimit?
Funda. Multumesc kiss!

Răspuns Câştigător
| YUSTY a răspuns:

Intra aici : http://www.fetesibaieti.ro/mesaje/lamultiani.php?mesaje=5

Ma bucur ca ti-am fost de folos, si La Multi Ani prietenei tale. Fundita?

| Boticelu a răspuns (pentru YUSTY):

Wow.ce raspuns misto ai dat rolling eyes. alti scriu la greu si th dai like.cred ca asta putea cauta si ea. oh go on

4 răspunsuri:
| Username89365328652398562395 a răspuns:

Astai prima 1) La multi ani cu sanatate
Sa te ajute Domnu in toate
Bucurii si fericire sanatate si iubire
Si un sincer LA MULTI ANI
SA TRAIESTI O MIE DE ANI

2)Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Inecate-ai intr-un lac de SANATATE
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si desigur,, LA MULTI ANI''

3)Catelus cu parul cret
Sa ai Jeep-ul in cotet
Si o vila cu piscina
Pe Madonna ca vecina
O lopata pentru bani
Sanatate...LA MULTI ANI!

4)Un inger bland si plin de nea va trece azi prin casa ta, iti va aduce in dar iubire, noroc si fericire la multi ani

5)la Multi Bani!laughing
Sanatate si virtute,
In viitor si tu sa ai
Sa castigi la loterie
Un milion de ani de viata
Si chiar si 50 de bani
Viata plina de iubire
Multi ani de presedentie
Sanatate cu caruta
Anii plini de fericire,
Multe zile cu iubire...
La MuLtZi AnI!

funda ca sunt folositoarewinking

| HoneyBii a răspuns:

"La multi ani! Iti doresc sa ai parte de tot ce iti doresti, sanatate si fericire. >; d

| Barbichon a răspuns:

Draga mea prietena, a sosit si ziua ta pe care stiu ca o asteptai de ceva vreme. Iate-ne acum impreuna, sarbatorind si aceasta aniversare a ta, ca in ultimii... (pune tu anii de cand sunteti prietene). Sa stii ca eu te iubesc mult, ai fost alaturi de mine in situatiile grele, mai sprijinit, ne-am consolat una pe cealalta, ca niste surori.As dori ca acum de ziua ta sa-ti multumesc pentru tot si din tot sufletul sa iti urez un sincer "La multi ani", multa sanatate, noroc si fie ca cele mai arzatoare dorinte alea tale sa se implineasca. Multi pupicii! La muuulti anii!

poti sa pui mesajul pe o fotografie si sa i-o dai ca o felicitari prin mail. Sper ca te-a ajutat.