| EdiShadow a întrebat:

Maine este ziua fostei mele prietene.

Vreau sa-i fac o urare de la multi ani, tinand cont ca ne-am despartit acum 1 saptamana, i s-a luat ei, cica.
Adevarul e ca, a intalnit pe altcineva care o intelege mai mult decat mine. NU AM IDEII!

PS: O urare de la multi ani as vrea sa-i spun, dar sa nu creada ca am fost mort dupa ea, desii am fost. O urare in care sa-i para rau de a facut.

EX big grinin pacate dragostea noastra nu a putut dura, insa eu iti doresc tot binele din lume si sa ai parte de iubire pe cat se poate.LA MULTI ANI! Insa vreau ceva mai bun.

MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Fa-i o urare in paint cu textul "tu ai pierdut" ai mare grija in poza sa fie cel putin 4-5 fete si sa apari si tu acolo in prim plan!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Totusi, ai spus ca nu vrei sa pari un disperat. Daca a intalnit pe altcineva, sa ii fie de bine. "Dragostea noastra nu a putut dura..."... prin asta ii arati ca regreti si pnm, nu cred ca prin urarea aceea vrei sa ii transmiti si ca o vrie inapoi.
Eu spun ca (iti urez) "un calduros si sincer la multi ani" e suficient.
Bafta!

| neutrino a răspuns:

Chiar daca tu nu recunosti, inca esti mort dupa aceasta fata, si nu este neaparat un lucru rau. Exemplul tau de felicitare este chiar bun si suficient in conditiile date. Si sa mai tii seama de un lucru: relatiile vin si trec, amintirile raman in sufletele noastre, iar fostele iubite trebuie sa-ti ramana aproape, ele iti pot fi prietene reale in aceasta viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urarea ta mi se pre buna, dar daca chiar vrei sa arati ca nu-ti pasa ii zici un simplu "la multi ani" si "iti doresc tot binele din lume" si gata. Nu-i nevoie sa fii Eminescu ca sa-i zici unei fete 2 cuvinte dragute.