| freddy a întrebat:

Marimea sau randamentul?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vroiam sa dau acelasi raspuns ca @spirochetalaughing.De ce nu ambele?

Sa sti ca le poti avea mereu pe ambele...

In tot cazul,daca ar fi sa aleg, ar fi randamentul, desigur.

| RXN a răspuns:

Randamentul.Din partea mea,s-o aiba si milimetrica,daca ma face sa ma simt bine,iar el la randu-i se simte bine,prea putin imi pasa,nu stau s-o masor. Oricum, in viziunea multora randamentul e direct proportional cu marimea, ceea ce nu e 100%adevarat, dar depinde de la persoana la persoana.

| katy a răspuns:

Randamentul bineinteles

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Practic fetele vor randamentul dar intre baiatii noi nu masuram randamentul si lungimea ca sa ne laudamhee hee

| Spirocheta a răspuns:

Ambele.