| Houselaurie a întrebat:

Marimile la prezervative. din cati in cati diametri sunt? imi poate spune cineva de la cel mai mic la cel mai mare?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de firma. Cele de la Durex, de exemplu au vreo 5 diametre, masurate in milimetru. Cel mai simplu este sa masori circumferinta penisului, sa afli apoi diametrul si sa cumperi prezervativele cu diametrul cel mai apropiat de valoarea obtinuta de tine.

| Alexander21 a răspuns:

Du-te nene si cumpara un prezervativ mini, mediu si large.Ce diametru vrei? E cauciucat, se intinde cat vrei tu.La vibratoare sunt marimi, nu la prezervative.

| Houselaurie explică:

Pai nu stiu cum sa imi calculez diamentrul

| Houselaurie explică:

Pai nu stiu sa imi calculez diametrul.

| DjCurca a răspuns:

KarateKid la 12 ani se ia prezervativul se intinde pe deget te uiti la el 2-3 min si apoi zici :-Mai am 6 ani de ast si il bagi sub pat! Bafta