| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Masturbare...Pro si contra. De ce?

Răspuns Câştigător
| alexandra16_9100 a răspuns:

Contra: Mi se pare stupid... mai ales daca esti implicat/a intr-o relatie.Sau daca tiai inceput viata sexuala.

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Pro- Te simti bine
Contra- Iti pierzi farmecul pentru sexul adevarat.

| cretzufinish a răspuns:

Pro: iti cunosti mai bine locurile sensibile, care te fac fericita
Contra: provoaca dependenta
laughing

| Sniper a răspuns:

Pro: Ca sa-ti aprind tie interesul

Contra: Ca mie imi place sa mi se faca nu sa'mi fac.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Nam zis ca vrea sa fac asa ceva laughinglaughing vam intrebat pe voi daca sunteti pro sau contra si de ce laughing

| hax0r a răspuns:

Fa ce vrei.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cred ca pro-deoarece prin masturbare ajungi sa-ti cunosti mai bine corpul, dar totusi si contra -sa nu fie in exces.

| Bishop a răspuns:

Ce sa zic, fiecare cu ce-i place :))
mi-am amintit de tricoul asta http://www.tu.ro/tricouri/gagica-mea.html#_culoare-2 =))

| tango a răspuns:

Masturbarea nu face bine.Il stiu pe unu care a ajuns la nebuni din asta. dar e placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile penibile sint o forma de masturbare a intelectului scazut?