| Ludacriss a întrebat:

Mega funda!
hello TPU, sunt baiat. am o prietena de 2 ani, eu 18 ea 19 ani. suntem la acelasi liceu si am avut multe certuri. ne-am pierdut virginitatea impreuna si din cauza asta nu am putut sa ma despart de ea. este batuta in cap si nu intelege nimic. de ex seara ii zic sa nu ma sune ca ma duc pana la bucatarie si cand ma intorc vad 5 apeluri nepreluate si parintii mei sunt treziti din cauza mea. si multe c****uri din astea mici. au fost si faze din alea mai nasoale cand am prins-o cu fostul... acum ma iubeste dar nu asculta niciodata.
m-am "despartit" (certat) de multe ori cu ea si tot m-am impacat, de prost ce am fost. vreau sa stiu exact cum sa o las fara sa o prind ca plange la mine la usa sau sa ma astepte in fata blocului o zi intreaga. VREAU SA MA DESPART DE EA! atat sa intelegeti. multumesc mult. sunt disperat. vreau sa se termine tot. tin sa mentionez ca nu se poate vorbi cu ea cu vorba buna pentru ca nu intelege

Răspuns Câştigător
| ReeaAndreea a răspuns:

Pai. ce pot sa zic. spune.i ca nu vrei sa mai fi cu ea. daca nu intelege n.o mai suna, nu.i mai raspunde, nu mai vorbi cu ea, nu mai iesiti impreuna. ignor.o totalwinking incearca sa cunosti alta fata cu care sa.ti ocupi timpul, sa iesi, sa te distrezi ca doar e inca varawinking cand o sa vada ca nu te mai intereseaza de ea si in plus mai esti si cu alta o sa inteleaga oricat de batuta in cap ar fi laughingbig grin daca vrei sa mai vb despre " problema " ta, da.mi un msj in privatwinkingbig grin succes :*

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Explica-i o singura data ce ne-ai explicat si noua, dupa care o ignori total.

| Barbiiie95 a răspuns:

Uite mai bine ii explici ce ai pe suflet, poate fata asta chiar tine la tine si te iubeste si explicandu-i ce ai pe suflet poate intelege ii spui ca ii mai dai o singura sansa doar una daca nu merge nici asa de exemplu iti schimbi nr de tel fara sa ii spui ei si o ignori isi va da singura seama ca te-ai cam saturat de ea comporta-te rece si se va satura ea de tine.Multa bafta

| iralu a răspuns:

Daca nu se poate cu frumosul fa-i si tu ceva urat, ceva ce stii ca o deranjeaza. Iesi cu prietenele ei, sau de ce nu cu prietena ei cea mai buna, dar sa fie asa doar de suprafata sa vada ca nu mai simti nimic pentru ea. Cred ca ii cunosti punctele slabe. Foloseste-le impotriva ei. Succes!

| Capy a răspuns:

Hmm.
da asa ma gandesc si eu straight face
Fa-o sa te urasca intr-un fell.cum spune si Iralu. iesi cu prietenele ei.sau chestii de genul.
Sauu. Ai putea incerca si cu vorba frumoasa.totusi sunteti destuli de mari.straight face ii spui ca pur si simplu nu o mai iubestii.si nu se mai poate.
Sper sa inteleaaga.
Succes.:*

| Biscuiteee a răspuns:

Inseal-o si tu pe ea.

| resp3ctt a răspuns:

Omule fii atent ce iti spun si o sa-mi dai dreptate
1 In primul rand ai o viata care si asta trece foarte repede, trebuie sa inveti si sa invatam sa ne bucuram de ea la maxim
2 Daca intre voi exista certuri foarte dese, iar tu numai simit nimic pentru ea, gandeste-te ca daca te-ai saturat de 1 an sau 2, cum ar fi sa stai alaturi de ea toata viata, sau sa te desparti de ea dupa 10 ani cand tu vei avea 30 de ani si ea la fel, s-a cam dus viata ta.
3 Daca nu intelege cu vorba buna si ea nu este in stare sa faca ca in relatia asta sa mearga bine, nu ai decat sa o lasi pur si simplu, pentru ca intr-o relatie sunteti 2 nu 1 si trebuie sa luptati amandoi,iar daca nmu se poate dupa cum vezi, nu ai decat sa te desparti de ea spunandu-i in fata, scurt si la obiect.
Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor.
bafta