| madalina_4528 a întrebat:

Hello din nou laughing am blocat un baiat pe fb ne'am certat ft rau in momentul acela nu vroiam sa mai aud de el niciodata, acum ne'am impacat si vreau sa il adaug din nou pe fb dar nu mai pot, nu il gasesc pe facebook, cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| DeliaMarius a răspuns:

Buna. Il poti gasi. lANGA acasa, este o sagetuta mica, da click pe sagetuta aia pe urma pe''SETARI CONFIDENTIALITATE''. Pe urma, mai jos vezi ca scrie ''Blocked People and Apps'', dai click pe scrisul ala albastru ''Manage Blocking'' si acolo gasesti toate persoanele pe care le-ai blocat. Si acolo dai deblocheaza la cine vrei tu.