| Swallow a întrebat:

Mereu mi-a fost interesant. Noi fetele, vorbim intre noi despre relatiile noastre, despre baieti, despre baietii cu care am vrea sa fim, etc. Dar baietii fac la fel sau nici pe aproape?! confused big grin

9 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Bineinteles ca si ei au cam aceleasi subiecte. Depinde de grup si de persoanele care-l formeaza. Si ei discuta despre fetele pe care le-au intalnit, pe care le plac; subiectele variaza de la ce au mancat pana la cum a fost partita de sex. De ce n-ar face si ei asta?

| PrecioussGirl a răspuns:

Baietii vorbesc despre cat de multe fete au **** la viata lor si cu cate au fost ( ma refer la numar, cat mai multe sa fie)

| mariana20 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Depinde de baieti...Sa sti ca exista baieti care sunt la fel ca noi fetele, isi spun durerile unul ltuia, plang dupa fete in fata prietenului cel mai bun...Intr-un cuvant baieti sunt ca si fetele doar ca nu o arata

| PrecioussGirl a răspuns (pentru mariana20):

Da exista baieti care sunt mai sentimentali. foarte putini, dar exista. am intalnit si baieti care poti sa le faci orice dar pe ei ii doare in **** de ceea ce simte fata de langa ei, care considera ca daca iti exprimi sentimentele fata de o persoana inseamnca ca esti slab. baietii nu sunt ca fetele deloc. ma refer la gandire. happy parerea mea tongue insa majoritatea asa sunt obsedati iar fata de langa ei sa arate cat mai bine.

| mariana20 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

happy parerile sunt impartite la fel cum si baietii sunt diferiti.Sunt unii asa cum spui tu obsedati si alti care iubesc o fata si daca o vad in pijamale big grin

| mariana20 a răspuns:

Ohoooooo si sa vezi baietii ce ne barfesc laughing Si ei fac la fel.Stiu sigur

| JuliaR a răspuns:

Sunteti culmealaughing)
N-ar fi trebuit sa raspunda mai mult baietii? Nu de alta, dar vad ca tot fetele raspund la o intrebare legata de gandirea lor laughing
Cei mai buni prieteni ai mei sunt baieti si crede-ma sunt atat de multe, daar aaaatat de multe lucruri pe care le discuta mai ales ca prea putini isi recunosc sentimentele pentru o fata in fata altor baietilaughing
Intreaba un baiat si vezi ce o sa-ti raspunda laughing

| bella16 a răspuns:

DDDDDDDDDDDDDdaaaaaaaabig grin,baieti la fel de mult birfesc si se plin sau se lauda unu altuia.Cel mai des ei ne birfesc intr-un grup sau cind sint doar in 2 intr-un loc linistit si plictisitor.Cind sunt in relatii ei birfesc mai putin sau chiar delocsmugpe cind noi fetele viceversa. Daca nu mai suntem un cuplu atunci se incep"basmele" si lacrimile. Cind auzi o birfa despre tine mai bine tine`ti prietena de git strins si in cealalta mina un pachet de servetele.Dar orice ar fi tinete in picioare si nu iti gitui tare prietena. Sper ca te-am ajutat si o zi buna! funda?happy

| traxes a răspuns:

Hai ca sparg eu gheata.ce naiba? de cand vorbitzi voi in locul nostru?laughinghai ca glumea,da,depinde,dar de majoritatea datilor te poti speria de ce pot sa vorveasca baietii intre ei dar mai sunt si baieti timizi, in fine noi vorbim detoate, si da fetelor inclusiv partida de aseara.dar nu numai asta.