| Carly22 a întrebat:

funda-intrebare. mai mult pentru. baieti. dc baietii aproape mereu ameninta fetele ca Ma despart de tine daca nu vrei sa ne **** si ele fiind proaste accepta.happy. Cine ma lamureste si pe mine. A da.Si nu mai inteleg de ce baietii vorbesc intre ei Uai eu o *** pe aia intr-o saptamana. sau Uai pariu ca o fac sa se indragosteasca de mine si dupa ma despart de ea happy. Adica nu inteleg de ce fac baietii asta. Poate ma lamuriti voi (baietii, dar poate si fetele care au frati mai mari sau ceva) Multumesc happy. Funda si restul vot.

5 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Faza cu "Dacă nu te fuţi cu mine ne despărţim" mi se pare o foarte mare prostie. Şi ştii de ce o zic? Pentru că nu ţin la tine happy. În acel moment dacă chiar te ia' aşa de tare pleci pur şi simplu. Şi celelalte 2 părţi... Le zic pentru că ei se cred aşa de irezistibili şi de şmecheri încât nimeni nu le poate rezista happy. De d'astia te-aş sfătuii să te fereşti. Deaia nu e bine să laşi orice "smecheras" să se apropie de tine happy. Sper că te-am putut lămurii happy. Take care, scumpa :*.

Răspuns utilizator avertizat
| Feliciann a răspuns:

Este o prostie ce zice cel de mai sus
Daca vei sa o faci o faci pur si simplu nu o faci fiind ca iti zice el ca te lasa. copii astia mici care se lauda feresti de tine.

| Diana90 a răspuns:

In ce societate traiesti?, ti s-a spus tie (ma despart de tine daca nu ne f*tem?)eu nu am auzit pe nimeni cu asta, poate nu ai avut ocazia sa cunosti baieti mai cu clase in fine cauta unde nu sunt asa obsedati daca zici ca chiar in halu' asta sunt baietii

| ReDxX a răspuns:

Ei bine unii baieti care sunt cuminti si pe treaba lor se intampla sa fie atrasi de unii care se cred mai "smecheri" care ii influenteaza sa faca chestile astea, iar astia mai prosti fac doar pentru a obtine satisfactia si asazisa "prietenie" a lor, dar sunt si uni care fac asa doar pentru propria lor satisfactie si se dau mari cu asta... de astia ar trebui sa te feresti