| meinteil a întrebat:

Merita sa iti instalezi Tinder?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu. Daca nu platesti stai ca fraieru acolo. Cu badoo se intampla la fel

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu se merita.Am incercat eu recent de curiozitate ca tot auzisem de aplicatia asta si nici macar sa trimit un mesaj sau sa raspund la unul nu puteam fara sa platesc cu bani de pe card.Iti cere sa platesti lunar.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu merită...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investe doar dacã arãti foarte bine fizic, oricum fetele de acolo au prea multe fite indiferent de cum aratã, si multe nu aratã la fel in realitate ca in poze.
Decizia o iei tu.

| MelissaAdela a răspuns:

Doamneee
Nu vă mai căutați fraților iubite pe internet că nu știți cu ce creatură de fată vă întâlniți în realitate