| pactcudiavolita a întrebat:

Merita sa lupti pentru un baiat care inca nu te iubeste dar te place si tine la tine?happy

3 răspunsuri:
| Cocodrilo a răspuns:

Stai sa ma gandesc... Merita sa lupti pentru orice lucru care... 1.,, face banii", 2. care inca nu se arata a fi cu desavarsire pierdut 3. care nu iti face un rau adevarat serios tie sau altora.
Parca asa era... daca nu am uitat :-). Francezul zice,, Garda moare dar nu se preda!" (cu muritul cam exagereaza).
Inca ceva... poate nu e neaparat nevoie sa,, lupti". In chestii de astea e important sa mentii contactul, comunicarea. Tine-l de vorba, gaseste pretexte, prelucreaza-l discret, degajat fara sa faci pe disperata. Poate intre timp descopera ceva la tine sau macar ii devii familiara (ca Vulpea cu Micul Print) sau cunoscandu-l mai bine iti dai seama ca nu merita. Cei ai de pierdut?

| vturcanu a răspuns:

Asa cev nu se poate daca ii place de tine cu adevarat si tine la tine inseamna ca te iubeste

| Ella6991 a răspuns:

Ai zis`o si tu INCA.se poarte frumos cu tine te place. deci lupta in continuare ...nu uita incahappy
heey si eu plac pe unu si el nu prea. dar nici nu ma las suntem la inceput ca sa zic asa happy
merita sa incerci nu stii ce ai de pierdut pana la momentul respectiv