| mariapopescu99 a întrebat:

Mi-a intarziat ciclul 13 zile. De doua saptamani iau pastile si antibiotice in fiecare zi. Am facut 2 teste de sarcina si au iesit negativ. Azi, am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu si cand am terminat, pe prezervativ am observat sange, am fost la baie sa imi pun un tampon rapid in caz ca mai curgea. Acum am fost sa verific si cursese foarte putin. Oare mi-a venit?! Sau e din alta cauza?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fii gravida.

| cristi10grei a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un control, asa e romanu pune intrebari pe net da la un control n-ar merge,. wtf