| justme22 a întrebat:

Mi-am facut o cauterizare a unei rani pe colul uterin si stiu ca imi sunt interzise relatiile sexuale timp de 6 saptamana, au trecut doar 3 dar as vrea sa stiu daca este permis sexul oral. dauneaza cu ceva?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă persoana cu care ai face sex oral, vrea și sex vaginal, atunci ce te faci?
Nu ești capabilă să stai dracului cuminte 2 luni?

Că 6 săptămâni, cred că este cam puțin.

| trăncănici a răspuns:

Ce legătură are gura cu p----? Prin sex oral poţi capta nişte microbi bucali de toată frumuseţea! Ca şi prin manevrele manuale(degete înăuntru,masturbare,etc)Ţi-ai închipuit vreodată cîţi microbi există pe limbă, gingii, sub unghii?

| byka23 a răspuns:

Sexul oral este permis(nu dauneaza cu nimic)dar trebuie facut neaparat cu cineva de sex opus

| bogdan72 a răspuns:

Daca faci tu oral si nu inghiti sperma (sau o faci cu prezervativ), organismul nu are nici cea mai mica idee ca ai facut vreun tip de sex.