| OchiNegri a întrebat:

Mi-am pierdut o sosetaaaa!
Cine stiiie unde e crying?
Dau fundaaaaaa de aia portocalie big grin

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune cainele sa o caute ca o gaseste repede.

| Zenithf a răspuns:

O fost pe scaun si ai sezut pe ea din greseala, si amu' ti-o intrat in fund. happy

| Ramonaaaa a răspuns:

Posteaza la T/A.

| Cosminovici18 a răspuns:

Sub pat bafta

| xXx_6966 a răspuns:

Caut-o pe google. poate o gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| anaservic a răspuns:

In capul tau. trebuie sa-ti faci operatie sa ti-o scoti. nasolsad

| antonG a răspuns:

În c*r după urechi.

| AlleyChann a răspuns:

Haooleu.cum ai reusit? Ti-am spus de atatea ori sa ai grija de lucrurile tale! Tu iti dai seama ce ai reusit sa faci? Acum o sa avem la probleme.

| alliss a răspuns:

Ia-te dupa miros. ( baniesc ca pute )

| pantofipantofi a răspuns:

A urcat-o bunica-ta in pod cand a vazut doar una, o poti gasi acolo daca nu au roso sobolanii, pup

| sweetgirl24 a răspuns:

Unde ai pierut-o acolo e...

| jdbsg a răspuns:

In stomaclaughingasteapta 2 zile si iasa ea, un pic murdaralaughing

| geologul a răspuns:

Gasesti la mine numai sosete dintr un fel, cred ca o gasesti aici

| QuitQusifor a răspuns:

Stiu eu unde este :X

Este cea portocalie nu?

Este la eu acasa tongue

Ti`o trimit prin posta >big grin

| marrylove a răspuns:

Dupa dulap!

| ands a răspuns:

E posibil sa fie in masina de spalat,agatata,probabil. Se intampla des,eu intotdeauna raman cu sosete desperecheate dupa ce le spal in masina,pentru ca fie se incurca prin alte lucruri, fie le las in masina. Sfatul meu este sa iti iei un saculet pentru lucruri mici(sosete, lenjerie), este foarte util! Funda?happy

| 4Life a răspuns:

E la categoria dragoste si sex, ti-am zis unde este...mi-o dai?

| EncoreAbcd a răspuns:

Stiu eu unde este =]] este este este este in in in in in in in... habar n-am cumpara-ti alta pereche mare lucru =]]]

| matterwhat a răspuns:

Bingo!
Am gasit-o!
Era chiar sub pat!
Ma bucur ca te-am putut ajuta.
Fundasmug?

| gIiiIolil a răspuns:

Este la categoria gresita, funda? smug

| loveiseverything a răspuns:

In piciorul fratelui tau!

| R3V0 a răspuns:

rolling on the floor esti terroare bha

| anduza a răspuns:

Esti nebun laughing