| biancaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Mia intaziat menstruatia 15 zile nu stiu din ce cauza dar mentionez ca. cum a venit vacanta mi-am schimbat tot programul si am avut acum 1-2 saptamana o perioada fff stresanta si cu prietenul sunt mereu in tensiune am facut 2 teste de sarcina ce credeti ca ar putea fisad varag dati-mi un sfat dau funa:*

Mai vreau sa precizez ca am avut perioada fertila acum 2 saptamani si la o luna de la ultima menstruatie! happy sper ca intelegeti ce vreau sa zic credeti ca ar trebui sa-mi vina peste 2 saptamana sau de curand? multumesc:*

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti poate da nimeni un sfat. Mergi la doctor.