| SrgZero a întrebat:

Mie imi place de o fata.Si sunt timid sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. dar mai intai vreau sa stiu daca si ei ii palce de mine.plz ajutatim ca nu stiu cu m safac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...intreab-o pe ea. Te asigur eu ca stie cel mai binewinking

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Daca timiditatea te invinge ai de pierdut: 1. daca te va refuza macar stii ca ai incercat
2. daca accepta ai de castigat
3. daca te refuza totusi macar stii ca ai incercat pierzi dar macar stii sa nu mai continui sa te gandesti la ea plus ca daca nu ii spui tot nu esti cu ea deci e ca si cum te-a refuzat; asa ca spune-i si vezi ce se intampla... multa bafta si don't worry; will be ok!

| Kylexy a răspuns:

Ai putin tupeu in tine stai calm ca daca ii spui fetei respective ca o placi si daca si ea te place nu cred ca ar refuza sa fiti impreuna

| loverock a răspuns:

Cred ca ar aprecia mai mult daca te-ai duce la ea si i-ai spune cea ce simti pentru eawinking. Crede-ma! Sunt fata si eu as aprecia curajul. Mult noroc happy

| alexmrnl97 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.trb si tuh sa te apropii de ea sa o iei de mana sa o iei in brate SAUU=fai varianta directa spune-i ca o placi. te va vedea ca nu esti timid si va sta cu tine si eu am facut la fel! BAFTA!