| monica_8816 a întrebat:

Mor de curiozitate si de aia vreau sa intreb asta(sper sa nu para prostesc)dar inainte sa faci sex (prima data) trebuie sa iti epilezi parul pubian? persoane cu experienta pls funda:X:X

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Si parul pubian, si parul din nas.

| anka89 a răspuns:

Doar daca vrei si poate partenerului ii place sa fi epilata ackolo jos. Oricum eu pretind sa il epilati fetelor o sa va simtiti mult mai bine si mai curate(cred eu)Sau daca te gandesti ca te atinge acolo si ti rusine ca esti ne epilata mai bine fa-o.DEci fetelor mai epilati-va pentru igiena mai ales, si dupa aia pentru sex.

| Chrisstine a răspuns:

Dc sa o facem?rolling on the flooril lasam sa creasca marerolling on the floor)daca e nevoie il prindem si in coditarolling on the floor))))lol.normal...tine de igienalaughing)

| Liquify a răspuns:

Nu trebuie pentru actul sexual in sine. Totul depinde de parteneri. Daca partenerul se simte confortabil ca partenera sa aiba par pubian, atunci nu e nevoie. Insa sunt baieti pe care chiar ii deranjeaza si altii care sunt indiferenti. Deci totul depinde de cat de deschis pot discuta cei doi parteneri. Dar pentru actul sexual in sine epilarea parului pubian nu e o necesitate.

| BlackNights a răspuns:

Nu trebuie neaparat.Depinde de tine(fata)in 1 rand, daca te simti bine mereu neepilata at nu te epilezi pentru actul sexual.Eu una ma epilez mereu, indiferent de situatie, si consider ca cele care nu se epileaza deloc...sunt putin scarboase, dar na, fiecare cu parerea sa.

| DΣΣΔ a răspuns:

it wasn't me nu pare prostesc ci ciudat shiii foarte foarte ciudat mda am zis bine ciudattt it wasn't me

| claudia89 a răspuns:

Clar ca da :d:d:d