| ana67193 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa va intreb 2 lucruri big grin primul ar fi : prima data cand faci dragoste doare? Si al doilea lucru : trebuie sa te epilezi (la partile intime) dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| zHeArTz a răspuns:

Avem ceva de lucru... Deci smug, nu doare asa tare, daca esti emotionata si excitata nici nu simti! A da. legat de epilat waiting DA! normal... vrei sa se simta bine sau sa planga? happy Bafta :**

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

1. Da, doare si nu numai prima data cand o faci. Doare pana cand vaginul tau va deveni elastic. Gandeste-te ca e un muschi pe care nu l-ai mai folosit pana acum.
2. Nu e nevoie sa te epilezi. Poti sa te razi. Oricum, asta e o problema ce tine de igiena ta intima pana la urma. Chiar daca n-ai viata sexuala, parul pubian trebuie dat jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand il sustin pe Vektor, iar la faza cu defloratul depinde foarte mult de partener si cat de mult sunteti informati in vederea a ce vreti voi sa faceti

| Vektor a răspuns:

Epilatul in zone intime nu tine doar de sex, ci tine si de igiena ta.

| OchiDeVultur a răspuns:

Poti combina anumite lucruri din ambele intrebari.O sa-l doara ochii pe ala cand face dragoste daca vede padurea tropicala.