| ioanaisfetcu a întrebat:

Multi/multe ati facut sex. V-a placut de prima oara? Sau de-a doua, a treia... De ce v-a placut? Cum s-a comportat partenerul?

Răspuns Câştigător
| tzintar a răspuns:

Cam a zecea oara mi-a placut. Asta dupa un an. Am schimbat partenerul si acesta era cu 15 ani mai mare. Foarte tandru si grijuliu. Il iubesc pentru asta.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce vrei tu sa intrebi si n-o spui de-a dreptul?
Cand am facut dragoste prima oara,cum ne-am simtit,a cata oara ne-am simtit bine,intreaba exact ce vrei sa stii si iti vom explica!
Te afli inaintea hotararii daca DA sau daca NU? Nu stii ce sa faci?
Te simti tentata sa spui DA, dar te temi de durere si necunoscut? Ce se intampla de fapt?
Lamureste-ne, ca sa te lamurim!

| mgtow a răspuns:

Eu am avut vreo 7 ocazii si nu mi-a placut niciuna, nu am simtit nimic si am devenit asexual.

| misu a răspuns:

Pai primele ori nu mi am dat seama prea bine daca intrase sau nu...acum e in studiu

| mfds a răspuns:

Paii. nu stiu ce sa spun. eu nu am inca experienta in acest domeniu blushing.Dar daca vrei sa o facii adica eu asta inteleg din intrebarea ta.Fao va fi ok doar ca va trebui sa fii pregatita sa infrangi aceea tema happy.Va durea dar nu foarte tare daca baitul stie cum sa se comporte happy.

| lary77 a răspuns:

In primul rand depnde de baiatul cu care o faci si sa sthii ca nu e neaparat sa te doara ok acum depinde si de varsta pe care o ai happyhappy sper ca team fost de ajutor :*