| Arthur a întrebat:

In ultima saptamana am avut doua probleme, cu doua fete. M-am intalnit cu prima si cand m-am dat la ea mi-a zis ca sunt Casanova si m-a lasat cu ochii in soare. A doua oara am fost mai prudent si m-am intalnit de doua ori cu ea lasand-o mai moale. A treia oara n-a mai fost pentru ca am auzit de la prieteni ca m-a facut fraier (pentru ca nu m-am dat la ea ).
Cand am procedat corect? thinking

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

N-ai procedat corect ca le-ai incurcat. Nu schimba metoda dar data viitoare sa te intalnesti intai cu a doua si apoi cu prima.

| Arthur explică:

Parca...

| Bacemi a răspuns:

Cum ai procedat prima oara e cel mai bine. Chiar daca o fata te respinge dupa o astfel de prestatie iti garantez ca tot se mai gandeste macar cateva zile la tine. Asta daca te place. Ele nu te-au placut altfel ar fi mers fiecare metoda.

| hamsterx a răspuns:

Nu trebuia sa te dai la ea de la prima intalnire, dar de la a doua era esential laughing oricum pun pariu ca e intrebare la misto tongue

| moonY a răspuns:

da' parca tu erai fata...

| scumpikkk a răspuns:

Pentru genul meu de fata eu zic la a doua intalnie ai procedat bine lasand-o mai moale, dar sunt si fete caruia li se potrivesc ce ai facut la prima intalnire tongue

| Lavy_4392 a răspuns:

Sincer. cel mai bine e sa fi tu insuti... te porti asa cum simti. daca te va place, te va place asa cum esti tu...depinde si de fata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of`of fetele astea, nici cum nu e bine. Pai ai putea sa imbini putin din fiecare, sa "te dai la ea", dar cu simt, ca sa vada ca o placi, dar nu cu un tupeu d`ala...big grin.

Aaaa si vezi ca-mi plac tare ochii tai si poate ma dau eu la tinewhistling laughing.