| BlackPearl a întrebat:

Ne-am cunoscut intr-o excursie. Vorbim pe mess, ma saluta si imi zambeste, alteori nici nu ma baga in seama.Prietenii lui se holbeaza la mine de cand cu acea excursie si se comporta foarte ciudat cand sunt pe langa ei(isi dau coate, etc). I-am zis ca imi place de el si mi-a zis okay. ce sa cred? Ma place?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca a inventat o intreaga poveste despre tine si el pe care a spus-o prietenilor lui! Cred ca si daca te-ar place cu adevarat, nu vrea sa se faca de ras fata de gasca apropiindu-se de tine si facand posibila aflarea adevarului de catre prietenii lui.Ca daca ati fi prieteni, atunci ai fi mai apropiata de anturajul lui si ai putea vorbi cu ei, si ai afla cine stie ce minune a spus el despre tine! Mai sunt variantele: ca este foarte timid sau, ca nu te place!

| Dan a răspuns:

Lasa, nu trebuie sa pui la suflet, vezi tu mai tarziu daca tine la tine.Noroc!happy

| Anonim_5618 a răspuns:

Nu cred ca te place, fara suparare

| CoryCorina a răspuns:

Nmc nu e sigur asa ca sa nu pui la suflet prea mult...