| Stefaniaeeh a întrebat:

Ne-am inteles mult timp, am ajuns sa ne sarutam, spunea ca nu vrea relatie, iar eu din orgoliu i-am zis "nici eu", continuam sa ne sarutam. Dupa o perioada s-a impacat cu prietena lui, eu din cauza asta am intrerupt orice lgatura cu el. Dupa o luna s-a intors la mine si s-a despartit de ea pentru mine, am continuat sa fim "prieteni" stiti voi, cu beneficii sa zicem, dar acum cum ne-am vazut dupa o luna, ma strangea puternic in brate si nu-mi mai da drumul, spunea ca abia asteapta sa fim noi doi, ma tine de mana, ma inveleste cu geaca lui, ma pupa in continuu, nu mi-a mai zis ca nu vreau relatie, imi spunea dupa ce ne-am vazut ca abia asteapta sa ne mai vedem, iar azi cand a venit la mine la scoala abia am vorbit, l-am intrebat ce face si atat a fost. Ieri i-am scris eu pentru ca altadata imi reprosa ca eu nu-l caut, abia am vorbit cate ceva, azi nici nu m-a cautat, atata tot ca l-am intrebat la scoala "ce faci?" cand a venit la mine. straight face
Altadata eram foarte vorbareti amandoi, ma cauta, acum mi se pare ca este confuz cand vorbim, timid, nici nu stiu cum sa-i spun! Plus ca a fost intrebat daca s-a despartit de prietena lui pentru alta iar el a spus "ti se pare ca sunt cu altcineva"?
Amicei mele i-a zis in perioada in care am refuzat eu sa vorbesc cu el ca nu a vrut relatie cu mine pentru ca eu spuneam ca nu vreau relatie si ca are impresia ca mie nu-mi place de el.
Eu ce sunt atunci pentru el? M-am atasat de el foarte mult, nu mai stiu ce sa fac, sunt foarte confuza. Imi dati un sfat, o parere? Ce sa fac? Va rog! sad

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu esti refugiul lui.

| Stefaniaeeh explică (pentru neutrino):

Adica? happy

| Waffen18 a răspuns:

Adica? Cand are nevoie de tine, apeleaza la,, amica ei,,