| Ciobotaru_4948 a întrebat:

Ne-am jucat. mi-a facut, i-am facut sex oral apoi a ejaculat. sa sters cu un servetel sa imbracat iar apoi dupa vreo 30 de minute iarasi am inceput a ne juca. adica ma atins in acea zona cu penisul lui. sunt sanse sa fiu insarcinata tinand cont ca nu am intretinut niciodata raporturi sexualte? ci doar ma atins la vreo jumate de ora dupa ce a ejaculat si sa sters?
pun acesta intrebare ca normal acum pe 27 trebuia sa-mi vina menstrutia insa am niste dureri ingrozitoare de burta [crampe] si ma dor sani.are vreo legatura? problema mai e ca mie niciodata nu-mi vine regulat iar luna trecuta la fel am patit. mi-a intarziat vreo 10 zile iar inainte de asta mau durut sani

Răspuns Câştigător
| SatanaInIzmene a răspuns:

La tine sexul oral nu se considera raport sexual? rolling on the floor
1. Ce v-ati jucat inainte de sexul oral?
2. Unde a ejaculat?
3.De ce s-a sters cu servetel si nu s-a spalt? Era baia departe? Erati pe camp si prindeati fluturasi? E certat cu apa?
4. Ce sunt alea raporturi ¨sexualte¨?
5.De cand ¨vreo¨ se scrie ¨vreo¨?
6.Cum poti sa fii semi-analfabet dar sa te pricepi de minune la sexul oral?
7.De ce ne minti? Cu ce te-am suparat noi?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu esti insarcinata, insa riscul nu este chiar zero. Foarte mic, e adevarat.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sunt sanse foarte mici, aproape inexistente! Mai ales daca spui ca ai o menstruatie neregulata, trebuie sa iti vina, de aceea ai crampe.Ai grija de tine!

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu.nu ramai insarcinata.nu a ejaculat in interiorul tau, iar sperma era deja inlaturata de pe penis.
succes! :*

| Rebecca a răspuns:

Nu poti spune ca nu ai avut relatii sexuale. E o minciuna. Nici nu poti spune ca esti virgina, odata ce v; ati afcut sex oral unul altuia. Daca himenul nu s-a rupt, asta e alta poveste... Nu esti insarcinata, e imposibil.

| Acvila a răspuns:

Specimen*furios\:5.De cand ¨vreo¨ se scrie ¨vreo¨?
dragule, cand te referi la semi-analfabeti te bagai in aceeasi oala?!
Dintr-a 3-a stiam ca "VRE-O"se scrie asa!
Inainte sa vorbesti de altii uite-te la tine, si analizeaza-te!
Fata a cerut un sfat, daca nu esti in masura sa il dai, abtine-te!

Nu poti sa ramai insarcinata, din moment ce el nu si-a dat drumul in tine, stai linistita si nu iti fa probleme.

| Crisstina a răspuns:

Nu esti insarcinata, sigur te dor sanii si burta pentru ca trebuie sa-ti vina menstruatia. Stai linistita!

| Daiana_1431 a răspuns:

In interval de 30 de minute au disparut ca se usuca. Deci nu esti insarcinata stai linistita. Probabil acele crampe sunt din cauza ciclulu care trebuie sa iti vina.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Raluca, daca taceai, filozoafa ramaneai laughing Voi dupa ce scrieti aberatii, sunteti mandri ca va faceti ce rahat? Ai vrut sa pari inteligenta si ai cazut in groapa cu toti analfabetii.Cauta tu frumusel cum se scrie VREO dupa noile reguli.Cand o sa te lamuresti, sa-ti stergi raspunsul, doar nu vrem sa rada lumea de tine, nu?

| VogueB a răspuns:

O doamne rolling on the floor
E cale lunga pana ajunge inauntru. si daca exista posibilitatea sa mai fi existat ceva, nu cred ca spermatozoidul are picioare. deci chill laughing

| olimpia_2275 a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca nu ati avut raporturi sexualelaughing si pe deasupra spermatozoizii nu tin atat de mult si au ramas foarte putin mai ales daca s-a sters.Eu zic sa stai linistita ca nu este niciun fel de problema si chiar daca ai avea relatii sexuale daca el nu ejaculeaza in tine nu este nicio problema.La inceput asa ma speriam si eu ca tine mai ales dupa ce am avut primul act sexual imi era frica sa nu raman insarcinata si am am avut discutii cu prietenul si totul este ok acum. sper ca ti-am fost de ajutor cu ceva:*