| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

Ne iubim mult dar numai putem continuasad anturajele ne despart el este ceea ce m-a facut pe mine sa sufar enorm de mult tot acest timp eu l`am facut pe el sa simta ce inseamna sa iubesti cu adevarat si sa-ti para rau cand gresesti. Dar totul s`a terminat pentru ca el a spus nu poate sa se schimbe iar pentru ca daca am mai fi continuat`o asa mereu mi-ar fi fost rausad numai puteam am plans nopti intregi pentru acest baiat si cred ca voi mai plange mult timp de acum dar numai pot continua daca as continua ar insemna sa accept sa sufar sad ce ma fac de acum cum sa-l uit eu pe baiatul asta pe care il iubesc cum n`am iubit in viata mea un baiat numai la el ma gandescsad el era zambetul meu dar si in acelasi timp lacrimile mele de pe fata...si inca una am pierdut si baiatul care ma iubea cum nimeni nu m`ar fi iubit vreaodata este colegul meu i-am pierdut pe am 2 pe iubitul si si pe prietenul si baiatul care ma iubeste si era langa mine cand totul imi era mai greusad ce ma faccrying?

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Shit happens...
Asa e viata si cu bine si cu rele. Fa-ti ordine in viata si mergi inainte.Mai devreme sau mai tarziu vei gasi un baiat care sa te merite si sa te faca fericita.pa

| EleNa_2957 a răspuns:

sad Situatia ta este foarte grea intr-adevar! nu cred ca te vor ajuta prea mult sfaturile noastre daca nu esti tu hotarata in legatura cu ceea ce vrei sa faci! Incearca sa te linistesti in primul rand pentru ca daca o tii asa, iti vei face rau singura si nu rezolvi nimic! crede-ma ca si eu am trecut prin aceiasi situatie si mi-am dat seama mai tarziu ca nu rezolvam nimic daca ma consumam atat! din contra. daca el nu vrea sa mai fie cu tine, respecta-i decizia pentru moment! nu-l mai cauta si nu-i arata ca suferi dupa el! daca vei face asta, crede-ma ca il vei dezorienta, va crede ca ai trecut peste si se va intoarce el la tine ca un cateluswinking

| Ofatamisterioasa13 explică:

Elena ai inteles gresit vrea si pot fi cu el dar pentru ce sa stau asa cu el sa plang in fiecare seara din cauza lui si cateva zile bune...nu pot trai asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, scrie pe o foaie defectele ex'ului si cand iti este dor de el citeste'le, nu fi zgarcita in cuvinte.
Nu plangem pentru baieti pentru ca ii tinem mai aproape de noi cand de fapt vrem sa ii uitam dar si suferim in fata lor aratandule ca ii vrem inapoi.
Iar cu acel coleg, nimic nu e pierdut. Mai vorbeste cu el, invita-l in parc.

xoxo