| georgiana9022 a întrebat:

Neata! am o problema am fost cu o problema. am fost cu un baiat si acum nu mai suntem dar cu toate astea vorbim si ne comportam ca arunci cand eram. eu sunt cam timida si nu stiu cum sal intreb daca mai suntem impreuna. dar poate imi spuneati voi daca mai sunt impreuna cu el sau nu. dau fundita raspunsului castigator :X :* happy

Răspuns Câştigător
| Rurouni a răspuns:

1. @ßąßiii, nici tu nu scrii corect gramatical.
2. Georgiana, nu-ti poate spune altcineva daca inca mai sunteti impreuna. Doar tu poti afla asta, discutand cu el. Din moment ce a fost iubitul tau, nu ar trebui sa-ti fie rusine sa-l intrebi in ce stadiu e relatia voastra. Good luck!

2 răspunsuri:
| KissSummer a răspuns:

Ar trebui mai intai sa invetzi sa scrii korect gramatical. si dupa aia sa postezi intrebarewinking.nu am prea inteles mai nimic din ce ai incercat uh sa ne explici aicilaughing. ca nu mai esti cu el,, ca mai esti. ca nu sti.oh go on. ai formulat o propozitie de te doare kapu`hee hee. sti cu rusinea mori de foame. asa ca ia`ti inima in dinti cum se spunelaughing si intreaba`l daca mai aveti keva unu`l cu altu`l ca sa fi si uh lamuritalaughing.happy

| ღAζεxaღ a răspuns:

Buna GeorgianalaughingSunt 2 variante daca va comportati la fel:
1.na-ti fost niciodata.
2.dap sunteti impreuna
Cel mai bine dupa parerea mea este sal intrebi deoarece daca zice ca nu mai sunteti impreuna ai o viata inainte; x! Distreazate traieste-o din plin; x! Nu te du dupa primul baiat care il veziwinking!